حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ سه شنبه ۳۰ مهر     
1)حضور فعال رسانه اي با رويكرد فرهنگي وتبليغي ناظر به پوشش دهي نيازهاي فرهنگي وتبليغي مناطق هدف ومقابله با برنامه هاي فرهنگي دشمنان ووصيانت ازارزش هاي ديني ونيزمقابله با تهديدات فرهنگي مناطق تبيلغي هدف.
2)فراهم سازي بستر وزمينه هاي لازم به منظور اعزام مبلغان به مناطق تبليغي هدف و... .
3)حضورفعال رسانه اي بارويكرد ديده باني فرهنگي وصيانت ازارزشهاي ديني و نيزمقابله با تهديدات فرهنگي مناطق تبليغي هدف.
4) مطالعه و بررسي و انجام تحقيقات منظم و هدفمند با رويكرد فرهنگي و تبليغي پيرامون مختصات و نيازهاي فرهنگي مناطق تبليغي هدف.
اهداف خاص:
1.ترويج و توسعه نگاه هاي عميق و صحيح ديني و رفتارهاي مذهبي و تثبيت تفکر اسلامي با مرجعيت معارف اهل بيت(ع) بر پايه کتاب و سنت با تاکيد بر مشترکات فريقين در منطقه تبليغي هدف؛
2.مواجهه، تحليل، نقد و گفتگو با جريانات سلفي(وهابي) و سکولار و تلاش براي مبارزه با رشد و تقويت اين جريانات در منطقه.
3. مطالعه مستمر براي طراحي، تنظيم و ترويج الگوي جامع فرهنگي و مذهبي در مناطق هدف تبليغي با بهره گيري از نظرات متخصصين در جهت خشکاندن بسترهاي نفوذ وهابيگري و روشنفکري ضدديني در منطقه.
4. معرفي چهره واقعي تشيع و ايجاد باور نسبت به راهگشايي بي رقيب آموزه هاي مکتب اهل بيت(ع) در برابر تمامي مکاتب.
 مهمترين اقدامات
1)    تنظيم و تعريف ساختار و بهينه سازي ماموريت گروه و ارتقاي صورت فعاليت ها از "گروه فرهنگي-تبليغي كردستان" به "گروه ارتباطات منطقه اي".
2)شركت در اجلاس جهاني صدا و حضور در كارگاه هاي جشنواره بين المللي راديو در تهران براي آشنايي با مقوله راديوهاي اينترنتي و ارتقاي توانمندي هاي رسانه اي گروه.
2)    ديدار از معاونت برون مرزي صدا و سيما و شبكه جهاني سحر و گفتگو با مدير اين شبكه براي آشنايي با تجربيات و ظرفيتهاي اين مجموعه براي همكاريهاي تبليغي فرامنطقه اي و تبليغ رسانه اي در خارج از كشور.
4) ديدار از خبرگزاري فارس و گفتگو با سردبير اين خبرگزاري، انتقال نظرات و انتقادات و توافق براي همكاري هاي رسانه اي.
5) ديدار از دفتر مطالعات جبهه فرهنگي انقلاب اسلامي در تهران و آشنايي با تجربيات رسانه اي، پروژه هاي منطقه اي مطالعات فرهنگي اين دفتر و توافق براي همكاريهاي مشترك.
6) حضور در دفتر جنبش عدالتخواه دانشجويي و آشنايي با مدل هاي فعاليت رسانه اي اين مجموعه.(پايگاه هاي اينترنتي بين المللي با ارائه محتوا به چند زبان زنده دنيا).
7) ديدار از دفتر و استوديوي برخي شبكه هاي ماهواره اي مذهبي در قم و تبادل نظرات و ارائه پيشنهادات براي توسعه همگرايي و ايجاد وحدت رويه در تبليغات فرامنطقه اي شيعيان.
8) گفتگو با اعضاي مجمع اسلام ناب طلاب حوزه علميه قم (مدرسه معصوميه) و آشنايي با تلاش هاي اين مجمع در فضاي اينترنت.(ميانگين مراجعه به  پايگاههاي اينترنتي اين مجموعه طلبگي 25000 بازديد در روز مي باشد.)
9) اعزام تيم تبليغي گروه در مناسبتهاي تبليغي (تابستان، محرم،...) به كردستان و اجراي برنامه هاي فرهنگي براي سه سطح از مخاطبان (مديران و تصميم سازان، نخبگان و فعالان، جوانان و اقشار عامه).
10) مطالعه فراگير براي رهگيري فعاليت گروه هاي افراط گراي مذهبي (وهابيون) در مناطق كردنشين اهل سنت غرب كشور و بهره گيري از نتايج در آگاه سازي و محدود ساختن حيطه نفوذ اين گروه ها.
11) ديده باني مستمر تحركات جريانات فرهنگي و اجتماعي ضدانقلاب در مناطق مرزي غرب كشور و تدارك فرايند مقابله با آنها.
12) رصد روزانه شبكه هاي ماهواره اي و پايگاه هاي اينترنتي ضدانقلاب و وهابيون در سراسر مناطق كردنشين خاورميانه.
13) آغاز مطالعات راهبردي براي تدارك و پيشنهاد الگوي جامع فرهنگي-مذهبي براي مناطق كردنشين اهل سنت در غرب كشور با بهره مندي ازظرفيت نهادهاي مطالعات راهبردي ارشد كشور.(مركز تحقيقات استراتژيك مجمع تشخيص مصلحت نظام، ...) و نخبگان كرد منطقه.
14) تاسيس و راهبري پايگاه اينترنتي فرامنطقه اي گروه براي بهره مندي از رسانه در جهت تبليغ و ترويج نتايج مطالعات، (بررسي ها و پيشنهاد الگوها و نيز جريان سازي و گفتمان سازي فرهنگي در غرب كشور با همكاري جوانان كرد اهل سنت منطقه.)
15) ديدار و گفتگو با فعالان رسانه اي كرد و اهل سنت در منطقه غرب كشور و تبادل نظرات و انتقادات.
16) حضور در استان كردستان در طول سفر مقام معظم رهبري به اين منطقه و ارائه گزارشات و نتايج مطالعات گروه به دفتر معظم له و تقدير و تشويق دفتر رهبر معظم انقلاب از اعضاي گروه همراه با اعطاي هداياي نقدي
17) گفتگو و توافق با مسئولان نهادهاي فرهنگي و مذهبي ارشد غرب كشور براي برگزاري هم انديشي ها و همكاريهاي فرهنگي و رسانه اي.
18) راه اندازي  اولين پايگاه اينترنتي بين المللي دفتر تبليغات به سه زبان، براي تبليغ در جغرافياي فكري و فرهنگي خارج از كشور براي مناطق كردنشين شمال عراق و تركيه.
19) سفر به زاهدان و انجام مطالعات تطبيقي براي تشخيص مدل تلاش¬هاي تبليغي صورت گرفته در جنوب شرق، كاستي¬ها و  حوزه¬هاي مغفول و نيز ارزيابي كم و كيف ارتباطات تبليغي اهل سنت.
20) فراهم سازي بسترحضورفرهنگي وتبليغي براي اولين باردرخارج ازكشورازطريق راه اندازي مجله اينترنتي" روناك"(ازاسامي محبوب كردزبان به معناي روشنايي)به سه زبان ويژه مناطق كردنشين خاورميانه. برقراري اولين امكان انجام فعاليتهاي مشترك فرهنگي وتبليغي ميان شيعه واهل سنت غرب كشوردرقالب راه اندازي "پايگاه فرهنگي– تحليلي كردستان امروز"

21) طراحي مجله اينترنتي " پويان" به منظورپايش تحولات فرهنگي حوزه وايران دردهه چهارم انقلاب اسلامي
22) مشاوررسانه اي دوشبكه ماهواره اي مذهبي كه درحال تبليغ به شش زبان مهم وزنده دنياميباشند
23)برگزاري سلسله جلسات كارشناسي باحضوراساتيد برجسته وخبره فعال درحوزه تبليغ مجازي
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
دوره دانش افزایی خواهران
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal