تاریخ: ۱۳۹۴/۷/۹
شروع برنامه‌های آموزشی خواهران مبلغ در 6ماهه دوم سال 1394
اداره امور مبلغان خواهر اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی طبق برنامه از پیش تعیین شده توسط کارشناسان این اداره، آموزش‌های خود در 6 ماهه دوم سال 94 را با برگزاری آزمون‌های بینش مطهر و جلسه علمی-آموزشی مهارت‌های تبلیغ، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سوری آغاز نموده است.

به گزارش رسالات، خانم شیخ‌علیشاهی، رئیس اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این رابطه گفت:  آموزش‌‌های عمومی خواهران مبلغ با هدف استانداردسازی و ارتقاء مبلغان در مشهد و 10 شهرستان دیگر استان برگزار می‌‌گردد.

وی در مورد جزئیات آزمون بینش مطهر که امروز، 9 مهرماه 1394 برگزار گردید اظهار داشت: آزمون اول از کتاب «آزادی انسان»، ویژه ورودی‌های جدید و آزمون دوم از کتاب «تربیت و رشد اسلامی» ویژه‌ی افرادی که مرحله اول را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند بوده است.

شیخ‌علیشاهی افزود: این آزمون در مشهد با حضور 50 نفر از خواهران مبلغ و همزمان در شهرستان‌های تربت جام، تربت حیدریه، خواف، سبزوار، گناباد، سرخس، جوین، بجنورد، کرمان و زابل نیز برگزار شده است.

گفتنی‌ست جلسات و کارگاه‌های آموزشی اداره امور مبلغان خواهر صرفاً در مشهد مقدس برگزار می‌شود که برنامه کامل این آموزش‌ها در صفحه اصلی سایت قابل دسترسی است.