تاریخ: ۱۳۹۴/۹/۲۳
تبلیغ باید تمام ظرفیت‌های شیعه را بالا ببرد
جلسه هفتگی شورای راهبردی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی صبح دوشنبه 23 آذرماه سال جاری در این مرکز برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی-تبلیغی رسالات، در این جلسه حجج اسلام عیسی‌نژاد، روحانی مقدم و ادبی و آقایان واعظ موسوی، شراهی و چنارانی حضور داشتند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عیسی‌نژاد، مدیر کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی در این جلسه ضمن تأکید بر تکریم پاسخگویان اظهار داشت: باید استانداردهای پاسخگویی با در نظر گرفتن جوانب مختلف کار سنجیده شود.

وی هم‌چنین از پاسخگویان حاضر در جلسه خواست ارزیابی کلی خود را برای رسیدن به یک الگوی مشخص در زمینه‌ی پاسخگویی با در نظر گرفتن زمان مراجعه، ایام خاص سال، توانمندی‌های پاسخگویان و سایر موارد مؤثر در ارتقاء کمیت و کیفیت پاسخگویی ارائه دهند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عیسی‌نژاد ضمن تقدیر از فعالیت مرکز در ایام دهه‌ی آخر ماه صفر عنوان داشت: تبلیغ باید تمام ظرفیت‌های شیعه را بالا ببرد و نباید خود را محدود به موارد خاص کنیم.

وی در پایان سخنان خود بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های موجود مرکز و استفاده از تجربیات بزرگان در زمینه‌های خاص تبلیغی تأکید ورزید.

گفتنی است در این جلسه روی مسائلی چون توان و نظم پاسخگو، میانگین پاسخگویی، در نظر گرفتن ماه‌های خاص سال از نظر کاهش و افزایش مراجعات، تفکیک قائل شدن میان حوزه‌ی مشاوره و احکام و عقاید، به روز بودن فعالیت‌های مرکز و بهره‌برداری بهتر از فرصت‌های نمایشگاهی و تولید موشن گرافیک و تیزر جهت معرفی فعالیت‌های مرکز بحث و گفت‌وگو صورت گرفت.