تاریخ: ۱۳۹۸/۱/۲۶
اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می کند.
ر راستاي منویات مقام معظم رهبري مبنی بـر حضـور جـدي طـلاب در فضـاي رسانه اي و هنري، اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی شعبه خراسان رضوي جهت استعداد یابی،کشف و توجه به ظرفیت طلاب و مبلغان خواهر اقدام به برگزاري کارگاه موشن گرافیک کرد.

اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می کند.

·        دوره تخصصی کارگاه موشن گرافیک ویژه مبلغان خواهر

با استعانت از درگاه ایزد متعال، در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حضور جدی طلاب در فضای رسانه ای و هنری، اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی شعبه خراسان رضوی جهت استعداد یابی،کشف و توجه به ظرفیت طلاب و مبلغان خواهر اقدام به برگزاری کارگاه موشن گرافیک کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرهنگی وتبلیغی رسالات، اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی دوره مقدماتی کارگاه موشن گرافیک را در آذرماه سال 97 با حضور 38 نفر از مبلغان خواهر زیر نظر استاد مهدی عظیما برگزار کرد.

در پایان دوره مقدماتی مبلغان هنرمند 20 اثر را به صورت گروهی و با موضوعات سبک زندگی اسلامی، سبک معیشت اسلامی، معاشرت اسلامی در فضای مجازی ارائه دادند.

بعد از اتمام دوره مقدماتی بلافاصله دوره تکمیلی این کارگاه برگزار شد و در تاریخ 20 اسفند 97 به اتمام رسید. در پایان این دوره نیز مبلغان هنرمند آثاری را با موضوع سبک زندگی در عید نوروز تولید کردند.

دوره تخصصی کارگاه موشن گرافیک بعد از تعطیلات عید نوروز در تاریخ 24 فروردین سال 98 برگزار شد.

لازم به ذکر است با توجه به ظرفیت مبلغان خواهر جهت ورود به عرصه تبلیغ نوین، اداره مبلغان خواهر دفتر تبلیغات تصمیم به برگزاری دیگر رشته های تبلیغ نوین را نیز دارد.