تاریخ: ۱۳۹۰/۱/۳۰
بررسي آثار رسيده به جشنواره در كميته هاي تخصصي
آثار مختلف رسیده به جشنواره با فرمت جدید و دقیق نسبت به سایر جشنواره ها در کمیته های تخصصی بررسی شد

با پایان مهلت دریافت آثار نخستین جشنواره تبلیغ مطهر اولین نشست کمیته های علمی با حضور معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و کمیته های علمی و جمعی از نخبگان تبلیغ برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رسالات: حجت الاسلام سید جواد هاشمی دبیر جشنواره، با تعیین معیارها و شاخصه های داوری جشنواره بیان داشت: آثار مختلف رسیده به جشنواره با فرمت جدید و دقیق نسبت به سایر جشنواره ها در کمیته های تخصصی بررسی می گردد.

وی در ادامه گفت: اسامی و آثار شرکت کنندگان در عرصه های مختلف جشنواره به کمیته های علمی ارسال می گردد و پس از تشکیل جلسه و بررسی آثاربراساس مولفه های تعیین شده،انتخاب واثر مربوطه برای ارزیابی نهایی به کمیته داورن ارجاع می شود که این کمیته شامل پیشکسوتان و متخصصان فرهنگی و تبلیغی درهرعرصه می باشد.

دبیر اجرایی جشنواره تبلیغ مطهر افزود: اعضای کمیته های علمی افرادی با تجربه و با سابقه اجرایی هستند که با تشکیل کمیته هایی نظیر منبر و خطابه، پرسش و پاسخ ،مناظره،کلاسداری، اهل قلم، هنری ،مجری گری،مطبوعاتی و عرصه های مجازی و...  به بررسی آثار می پردازند.

در پایان این جلسه، اعضاء کمیته های علمی تخصصی به صورت جداگانه به بررسی و بحث و گفتگو نسبت به آثار پرداختند.

شایان ذکر است که آثار دریافتی این جشنواره استانی از استان های خراسان رضوی، شمالی، جنوبی بوده و اختتامیه این جشنواره استانی در مورخ1390/2/29 درسالن همایش های دفتر تبلیغات خراسان رضوی برگزار می گردد.