تاریخ: ۱۳۹۲/۷/۹
آماده استفاده از پیشنهادها و انتقادات مبلغان در برنامه فیتیله هستیم
کارگردان فیتیله: رویکرد برنامه از صرف خواندن شعر و اجرای برنامه به ماندگارشدن و تاثیرگذاری در جامعه تغییر کرده است میخواهیم برنامه را به سمت ارائه مطالب دینی به کودکان و خانواده‌ها پیش ببریم. شنبه‌ها در مشهد آماده دریافت مستقیم نظرات هستیم

به گزارش رسالات در این جلسه کارگردان و تهیه کننده برنامه پر مخاطب فیتیله همراه با برخی از عوامل دیگر برنامه حضور داشتند. 
 
این نشست صمیمی در اتاق جلسات دفتر تبلیغات هم‌اکنون در حال برگزاری است
درابتدای جلسه حجت الاسلام سید محمد عیسی‌نژاد رئیس اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات خراسان در صحبت کوتاهی ضمن خیر مقدم از توانایی‌های دفتر صحبت نمودند. سپس محمد مسلمی 
کارگردان و از بازیگران این برنامه صحبت نمودند 
 
ایشان فرمودند رویکرد برنامه را از صرف خواندن شعر و اجرای برنامه به ماندگارشدن و تاثیرگذاری در جامعه تغییر کرده است اضافه کردند می‌خواهیم برنامه را به سمت ارائه مطالب دینی به کودکان و خانواده‌ها پیش ببریم اما از آنجا که ساخت برنامه‌های دینی دغدغه‌ها و مشکلات خاص خودش را دارد نیاز مبرم به همکاری و همفکری مبلغان دینی داریم ایشان اشاره کردند در برنامه ضامن آهو ما با برخورد های متفاوت علما روبرو شدیم حتی با این مطلب که سند حدیث خدشه دارد و این کار را بر ما خیلی دشوار نمود.
 
ایشان در انتها فرمودند که شبه‌ها در مشهد هستیم و حاضریم کلیه پیشنهادات را از نزدیک پذیرا باشیم
در ادامه کارگردان برنامه تلویزیونی فیتیله از  حضور خود در این جلسه به عنوان اتفاقی مهم یاد کردو احساس خود را صمیمانه مطرح نمود و افزود بسیار مسرور شدیم از این جلسه.
 
 در ادامه تهیه کننده برنامه فیتیله جناب آقایی صحبت کردند که ایشان نیز لزوم تغییر رویکرد برنامه را متذکر شدند و اضافه کردند متأسفانه در خانواده‌ها وقت اذان برنامه ها  وقتی شده برای استراحت و آن اثر معنوی اذان و کار سحر گونه قرآن به این شکل انجام نمیشود و لازم است در برنامه‌ها فرهنگ سازی کنیم.
 
آقایی اضافه کرد ما آمادگی خود را برای تیغ برنده انتقاد از طرف مبلغان و طلاب علوم دینی ابراز میکنیم.
 در ادامه برنامه ها نمونه‌ای از کارهای فاخر دینی این گروه برنامه ساز به نمایش در آمد که همره با توضیح کارگردان برنامه بود.
پس از این قسمت مبلغان نخبه کودک به معرفی خود و اظهار نظر پرداختند. 
لازم به ذکر است در این جلسه حجج اسلام: علی اکبر روحانی‌مقدم، سلمان رمضانی، جواد خاکزادی، مجید احمدی، حسین میرزایی، ابوالفضل باقری، محمدرضا بناکرمانی، حسن تذکر، محمدرضا رمضانپور، محمد فخر اکبری مقدم، سید ابراهیم کاتبی، حسین قهرمانی، سیدمحمد هاشمی، و خانمها عزت منتظری و راحله کریمی از مبلغان مطرح کودک و نوجوان حضور داشتند.