حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
اداره هنر و رسانه خبر داد:
 دومین شب شعر حنجره های جاری برگزار شد
به همت انجمن شعر طلاب خراسان رضوی، دومین شب شعر حنجره‌های جاری با حضور شاعرانی از مشهد، قم و کردستان، عصر روز دوشنبه 2 شهریورماه 1394 در سالن اجتماعات کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی‌نژاد برگزار گردید.

به گزارش رسالات، در این شب شعر ریاست دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی جناب حجت‌الاسلام والمسلمین مسعودی، مدیر کل محترم فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی حجت‌الاسلام والمسلمین عیسی‌نژاد، مدیر مرکز فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی قم آقای محمد حسنی و شعرایی از استان‌های قم، کردستان و خراسان رضوی از جمله آقای سید مصطفی موسوی گرمارودی و حجت‌الاسلام والمسلمین زرافشان حضور داشتند.

در این جلسه حجت‌الاسلام علی عدالتی مجد، دبیر انجمن شعر طلاب خراسان رضوی ضمن تبریک ایام دهه کرامت و میلاد حضرت علی بن موسی الرضا علیه‌السلام و خوش‌‌آمدگویی به حاضرین، علی‌الخصوص شاعران دعوت شده از شهر مقدس قم اظهار داشت: انجمن شعر طلاب خراسان رضوی در مدت کوتاه فعالیت خود موفق به برگزاری  34 جلسه نقد شعر شده که در آن اشعار اعضا مورد نقد و بررسی اساتید انجمن قرار گرفته است.

دبیر انجمن شعر طلاب خراسان رضوی گفت: می‌توان اذعان کرد که این جلسه تأثیر خوب و بسزایی بر محافل شعری در سطح شهر مشهد و حتی استان داشته است.

وی افزود: اولین شب شعر حنجره‌های جاری با نام شب شعر آئینه‌خانه در هفته‌ی فرهنگی هنری اشراق مشهد و در روزهای پایانی سال 1393 با موضوع حضور رهبری در مشهد مقدس و هم‌چنین در حمایت از مردم مظلوم یمن برگزار گردید.

دبیر انجمن شعر ادامه داد: ما هم‌چنین نشست نقد شعر انقلاب اسلامی را به همت اعضای هیئت مدیره و با حضور بسیاری از شاعران خراسانی و به نحو مطلوبی در ایام دهه مبارک فجر سال گذشته برگزار نمودیم.

عدالتی در پایان سخنان خود از اعضاء انجمن شعر طلاب خراسان رضوی علی‌الخصوص اعضای هیئت مدیره، مسئولین دفتر تبلیغات اسلامی قم و خراسان رضوی و هم‌چنین رسانه‌هایی که این جلسات را منعکس می‌کنند قدردانی نموده ابراز داشت: شعر به خودی خود رسانه است، اما وقتی رسانه‌ای نشود، خاصیت خودش را از دست می‌‌دهد.

در این شب شعر حجت‌الاسلام والمسلمین مسعودی، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی مشهد و آقای محمد حسنی، مدیر مرکز فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی قم نیز بیانات خود را ارائه نموده و پس از آن شاعران به قرائت آثار خود پیرامون امام رضا علیه‌السلام، سیره و سبک زندگی رضوی و... پرداختند.

 حسنی؛ مدیر مرکز فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی قم
تاريخ: ۱۳۹۴/۶/۳
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نقد مسیحیت
کوثر هدایت 98
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal