حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
از سوی اداره امور مبلغان خواهر اعلام شد:
 جدول زمان‌بندی برنامه‌های آموزش‌های عمومی کاربردی خواهران مبلغ در نیمسال دوم سال 94
با توجه به آغاز برنامه‌‌های آموزش‌‌های کاربردی خواهران مبلغ در نیمسال دوم تحصیلی، جدول زمان‌‌بندی آموزش‌‌های عمومی از سوی اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اعلام گردید.

 به گزارش رسالات، خانم شیخ‌علیشاهی، رئیس اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این رابطه گفت:  آموزش‌‌های عمومی خواهران مبلغ با هدف استانداردسازی و ارتقاء مبلغان در مشهد و هشت شهرستان دیگر استان برگزار می‌‌گردد.

وی افزود: حضور مبلغان رتبه‌‌های تبلیغی 1 و 2 در دوره‌های مذکور الزامی می‌باشد.

خانم شیخ‌علیشاهی در مورد محتوای این دوره‌ها اظهار داشت: آموزش‌های عمومی این دوره با توجه به نیازسنجی و ارزیابی انجام شده شامل سیر مطالعاتی آثار شهید مطهری (بینش مطهر) و کارگاه‌‌های مهارت‌های تبلیغ، ولایت فقیه، احکام عمومی و آشنایی با فضای مجازی برگزار می‌گردد.

دبیر شوراي هماهنگي مراكز تبليغ خواهران در ادامه بیان داشت: سیر مطالعاتی بینش مطهر به صورت غیر حضوری و آزمون‌‌های آن همزمان در مشهد و سایر شهرستان‌‌ها برگزار می‌‌شود.

شیخ‌علیشاهی در مورد شیوه‌ی برگزاری سایر کارگاه‌ها عنوان داشت: سایر کارگاه‌‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شود که جدول زمان‌بندی این آموزش‌‌ها در مشهد تدوین شده و در شهرستان‌ها با همکاری مدارس علمیه هر شهرستان، طبق برنامه مشترکی در طول نیمسال دوم برگزار می‌‌گردد.

رئیس اداره امور مبلغان خواهر ادامه داد: شرکت کنندگان پس از پایان کارگاه و موفقیت در آزمون‌های مربوطه، ضمن دریافت گواهی آموزشی، در اولویت اعزام قرار می‌گیرند.

وی بیان داشت: با توجه به ظرفیت‌‌های موجود، پیش‌بینی می‌‌شود بیش از 150 نفر از مبلغان مشهد و شهرستان‌‌ها در این دوره‌های آموزشی شرکت نمایند.

خانم شیخ‌علیشاهی در پایان تأکید کرد: جلسه افتتاحیه و توجیهی، با حضور مدیر کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام والمسلمین عیسی‌نژاد و با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین جرجانی، از اساتید برجسته اخلاق حوزه علمیه مشهد، در روز پنج‌شنبه، 26 شهریورماه از ساعت 9 الی 11 در مرکز شهید هاشمی نژاد، برگزار خواهد شد.

 
تاريخ: ۱۳۹۴/۶/۱۴
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نقد مسیحیت
کوثر هدایت 98
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal