حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
به همت اداره هنر و رسانه برگزار گردید:
 سی‌وهشتمین جلسه انجمن شعر طلاب خراسان رضوی
سی و هشتمین جلسه انجمن شعر طلاب خراسان رضوی، عصر شنبه 28 شهریورماه سال جاری در اتاق جلسات کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی‌نژاد برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی-تبلیغی رسالات، در این جلسه که با حضور 13 تن از اعضای انجمن، خانم‌ها صدر، صباغ، محرابی‌فر و حجج اسلام موسوی، عدالتی مجد، صفری زرافشان، دعائی، آل حسن، ناظر کلاته بزرگ، دعائی و آقایان موسوی، شکفته و جعفرنیا برگزار شد، 10 مورد از 12 اثر قرائت شده‌ مورد نقد و تحلیل کارشناسان و حاضرین در جلسه قرار گرفت.

پس از سخنان حجت‌الاسلام موسوی درباره‌ی پیچیدگی‌های زبان و تصویرپردازی در شعر، حجت‌الاسلام علی عدالتی مجد، دبیر انجمن شعر طلاب خراسان رضوی اظهار داشت: حجت الاسلام سید عبدالله حسینی، دبیر سومین جشنواره شعر اشراق، فعالیت هنری خود را از مشهد آغاز کرده است.

وی هم‌چنین با یادآور شدن رهنمودها و فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد شعر حوزه و علی‌الخصوص شعر طلاب خراسانی گفت: ما آمادگی خود را برای برگزاری پیش‌نشست سومین جشنواره شعر اشراق اعلام کرده‌ایم.

دبیر انجمن شعر طلاب خراسان رضوی از شاعران عضو این انجمن خواست جزوه‌ای در 8 صفحه حاوی عکس و نام، زندگینامه هنری و معرفی آثار و 5 مورد از آثار برتر، هر کدام در یک صفحه ارائه نمایند تا به عنوان شناسنامه آرشیوی طلاب شاعر خراسانی در دفتر اداره هنر و رسانه نگهداری شود.

عدالتی افزود: به زودی برای هر یک از اعضا فضایی مجزا در سایت هنر متعالی در نظر خواهیم گرفت که بتوانند آثار خود را در آن‌جا به نمایش بگذارند و از نظرات بازدیدکنندگان از سایت بهره‌مند گردند.

وی در پایان بیان داشت: پیش‌نشست کنگره شعر اشراق با بزرگداشت دو شهید طلبه‌ی شاعر، سردار مهدی فرودی و محمدرضا هوسی همراه خواهد بود.

گفتنی‌ست با توجه به انتقال دفتر اداره هنر و رسانه به کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی‌نژاد واقع در میدان صاحب‌الزمان مشهد، از این پس جلسات این انجمن و سایر انجمن‌های اداره هنر و رسانه از جمله سینما، ادبیات داستانی، عکس و خوشنویسی در اتاق جلسات این مرکز برگزار خواهد گردید.

تاريخ: ۱۳۹۴/۶/۲۹
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نقد مسیحیت
کوثر هدایت 98
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal