حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
رئیس اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ خبر داد:
 جلسه توجیهی کارگاه تخصصی قصه‌نویسی برگزار می‌گردد
جلسه توجیهی کارگاه تخصصی قصه‌نویسی ساعت 16 دوشنبه 30 شهریورماه سال جاری با حضور دبیر انجمن ادبیات داستانی طلاب خراسان رضوی و رئیس اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار می‌گردد.

به گزارش رسالات، حجت‌الاسلام محمد مهدی غفوری طلب، رئیس اداره آموزش‌های کاربردی اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ضمن اعلام این خبر افزود: اداره آموزش‌های کاربردی با همکاری انجمن‌های ادبی و هنری اداره هنر و رسانه سعی دارد آموزش‌هایی مرتبط با ابزارهای تبلیغ را برای ارتقای سطح دانش مبلغان و آشنایی با حوزه‌های مختلف هنری برگزار نماید.

وی اعطای گواهینامه پایان دوره آموزشی، بارگزاری اثرات برتر در سایت هنر متعالی و عضویت در انجمن داستان‌نویسی طلاب خراسان رضوی، در کنار استفاده از اساتید حوزه و دانشگاه را از مزایای شرکت در این کارگاه‌ها عنوان کرده و اظهار داشت: ثبت‌نام این طرح که از تاریخ 10 شهریورماه آغاز شده بود، تا فردا ادامه دارد.

غفوری طلب در مورد اساتید این کارگاه گفت: در این کارگاه از حضور حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله‌پور در حوزه‌ی آشنایی با ادبیات فارسی و شرایط و لوازم نویسندگی و آقای عنابستانی در موضوعات فن نویسندگی و روش تحقیق، مطالعات ادبی و شعر، داستان و مقاله بهره خواهیم برد.

رئیس اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تاریخ شروع کارگاه‌های تخصصی قصه‌نویسی را 4 مهرماه عنوان کرده و بیان داشت: احتمالاً این کارگاه آموزشی با فرا رسیدن ماه محرم به پایان خواهد رسید، اما در صورت لزوم می‌توان این دوره را بعد از ایام تبلیغی دهه اول محرم نیز ادامه داد.

وی عنوان کرد: تا کنون 41 نفر برای شرکت در این کارگاه ثبت‌نام کرده‌اند که تعدادی از این افراد داستان‌های چاپ شده‌ نیز دارند.

غفوری‌طلب در پایان تصریح کرد: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایتwww.resalaat.ir  مراجعه کرده و یا با شماره 32233350 داخلی 8678 تماس حاصل فرمایند و یا به آدرس چهارراه خسروی، دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، طبقه‌ی سوم، دفتر اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ مراجعه نمایند.

تاريخ: ۱۳۹۴/۶/۲۹
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نقد مسیحیت
کوثر هدایت 98
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal