حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ شنبه ۲۵ مرداد     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
به همت اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ برگزار شد:
 جلسه توجیهی کارگاه قصه‌نویسی
جلسه توجیهی کارگاه تخصصی قصه‌نویسی ساعت 16 دوشنبه 30 شهریورماه سال جاری با حضور دبیر انجمن ادبیات داستانی طلاب خراسان رضوی در اتاق جلسات دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی-تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام مسلم نوروزی، کارشناس اداره آموزش‌های کاربردی اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ضمن اعلام این خبر افزود: اداره آموزش‌های کاربردی با همکاری انجمن‌های ادبی و هنری اداره هنر و رسانه سعی دارد آموزش‌هایی مرتبط با ابزارهای تبلیغ را برای ارتقای سطح دانش مبلغان و آشنایی با حوزه‌های مختلف هنری برگزار نماید.

حجت‌‌الاسلام نوروزی اهم مطالب بیان شده در این جلسه را بیان اهمیت هنر در تبلیغ دین، جایگاه هنر در منبر و تبلیغ سنتی، بروز تغییرات اساسی در ذائقه تبلیغی مردم، لزوم توجه طلاب به عرصه‌های هنری علی‌الخصوص نویسندگی و کسب مهارت در این زمینه و اعلام ساعات و روزهای برگزاری کلاس‌ها توسط حجت‌الاسلام جوادی عنوان نمود.

وی افزود: در این جلسه حجت‌الاسلام جوادی، دبیر انجمن ادبیات داستانی طلاب خراسان رضوی به جایگاه رفیع هنر و اهمیت دغدغه‌مندی طلاب برای ورود به این عرصه اشاره نمودند و اطمینان دادند که طلاب می‌توانند از طریق ادبیات غنی فارسی در مقابل هجمه‌های فرهنگی دشمن ایستادگی نمایند.

وی اعطای گواهینامه پایان دوره آموزشی، بارگزاری اثرات برتر در سایت هنر متعالی و عضویت در انجمن داستان‌نویسی طلاب خراسان رضوی، در کنار استفاده از اساتید حوزه و دانشگاه را از مزایای شرکت در این کارگاه‌ها عنوان کرده و اظهار داشت: ثبت‌نام این طرح از تاریخ 10 شهریورماه آغاز شده بود و بیش از 40 نفر برای شرکت در این کارگاه ثبت‌نام کرده‌اند.

نوروزی در مورد اساتید این کارگاه گفت: در این کارگاه از حضور حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله‌پور در حوزه‌ی آشنایی با ادبیات فارسی و شرایط و لوازم نویسندگی و آقای عنابستانی در موضوعات فن نویسندگی و روش تحقیق، مطالعات ادبی و شعر، داستان و مقاله بهره خواهیم برد.

کارشناس اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ تاریخ شروع کارگاه‌های تخصصی قصه‌نویسی را 4 مهرماه عنوان کرده و بیان داشت: احتمالاً این کارگاه آموزشی با فرا رسیدن ماه محرم به پایان خواهد رسید، اما در صورت لزوم می‌توان این دوره را بعد از ایام تبلیغی دهه اول محرم نیز ادامه داد.

نوروزی در پایان تصریح کرد: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایتwww.resalaat.ir  مراجعه کرده و یا با شماره 32233350 داخلی 8678 تماس حاصل فرمایند و یا به آدرس چهارراه خسروی، دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، طبقه‌ی سوم، دفتر اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ مراجعه نمایند.

تاريخ: ۱۳۹۴/۶/۳۰
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal