حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ شنبه ۲۵ مرداد     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی شعبه خراسان برگزار کرد:
 یازدهمین جلسه دانش‌‌افزایی علمی - تخصصی کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی
یازدهمین جلسه دانش‌‌افزایی، ویژه کارشناسان بخش پاسخگوی مشاوره دینی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین عیسی نژاد و معارفه‌ی محمدعلی واعظ موسوی به عنوان مدیر بخش فضای مجازی این مرکز در اتاق جلسات کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی‌‌نژاد برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی-تبلیغی رسالات، در این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین عیسی‌نژاد، مدیر کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ضمن اشاره به اهمیت ماه ذیحجه و هم‌چنین شب و روز عرفه اظهار داشت: پس از افتتاح شهبه‌ی مشهد مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، سعی کردیم بخش تلفنی را تثبیت و در بخش مجازی نیز تحولاتی را ایجاد نماییم که خوشبختانه این دو هدف محقق شده است.

وی افزود: در بخش تلفنی، 19 نفر به کار گرفته شده‌اند و به زودی نیروهای جدیدی به این بخش اضافه خواهند شد.

رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی شعبه خراسان رضوی در ادامه سخنان خود بخش مجازی و ورود طلاب پاسخگو به این بخش از فضای تبلیغی را مهم توصیف کرده و یادآور شد: ما برای حضور هرچه بیشتر و مؤثرتر در این عرصه، جلسات متعددی را با مسئولین مرکز قم داشته‌ایم و از اسناد و برنامه‌های خود در این جلسات دفاع کرده‌ایم.

حجت‌الاسلام والمسلمین عیسی‌‌نژاد، محمدعلی واعظ موسوی را به عنوان مدیر بخش ایپرسش معرفی کرده و عنوان داشت: ما به لحاظ فنی این آمادگی را داریم که ظرف دو ماه آینده نرم‌افزار جدید سایت ایپرسش را مستقر نماییم.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به این‌که این مرکز شعبه‌ای از مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی قم است، ابراز داشت: سیاست‌های کلی از قم طراحی می‌شود و ما در امور اجرایی می‌توانیم ظرفیت خود را نشان دهیم.

مدیر کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی عنوان کرد: ممکن است بخش پیامکی، پاسخگویی مکتوب و پاسخگویی حضوری هر کدام به صورت بخش‌هایی مجزا به کار خود ادامه دهند که البته این نیازمند طراحی‌ها و اسناد جدید و قابل دفاع می‌باشد.

در ادامه جلسه حجت‌‌الاسلام روحانی مقدم، مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی شعبه خراسان رضوی، عملکرد مرکز در 5 ماهه‌ی اول سال جاری را قابل توجه توصیف کرده و عنوان داشت: به زودی گزارش 6 ماهه عملکرد مرکز را در اختیار مسئولین قرار خواهیم داد.

وی ضمن تشکر از همکاری حجج اسلام دیانت و واعظ موسوی در زمینه‌ی ارزیابی پاسخگویان مرکز افزود: تلاش کرده‌ایم ارزیابی‌هایمان بر اساس معیارهای مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی قم باشد.

تاريخ: ۱۳۹۴/۶/۳۱
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal