حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۸ اسفند     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
به همت مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی شعبه خراسان رضوی برگزار گردید:
 نشست هم‌اندیشی کارشناسان گروه فقه
نشست هم‌اندیشی کارشناسان کارگروه فقه مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی شعبه خراسان رضوی، یکشنبه 5 مهرماه سال جاری با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین فروهی در اتاق جلسات این مرکز برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی-تبلیغی رسالات، در این نشست که با حضور حدود 15 نفر از کارشناسان کارگروه فقه مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی برگزار گردید، حجت‌الاسلام والمسلمین فروهی به طور ویژه به بیان احکام تیمم پرداخت.

در این نشست که با مشارکت فعال حاضرین در جلسه برگزار شد حجت‌الاسلام والمسلمین فروهی موارد وجوب تیمم، نداشتن آب برای وضو، عدم دسترسی به آب، تداخل با سایر تکالیف شرعی، ممکن نبودن استفاده از آب به خاطر مانع، وقت کافی نداشتن برای وضو و غسل، حد جستجو برای یافتن آب در آبادی و بیابان، شرایطی که می‌توان علی‌رغم وجود آب تیمم کرد و... را مورد بررسی قرار داد.

حجت‌الاسلام روحانی‌مقدم، مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی شعبه خراسان رضوی در رابطه با این جلسه گفت: چنین جلساتی با توجه به افزایش حجم تماس‌ها و سؤالات مردم و برای ایجاد وحدت رویه در بین پاسخگویان برای پاسخگویی هماهنگ و دقیق، بسیار مفید می‌باشد.

گفتنی‌ست جلسات دانش‌‌‌افزایی علمی-تخصصی کارشناسان ایپرسش مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی نیز روزهای سه‌شنبه‌ی هر هفته در اتاق جلسات کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی‌نژاد برگزار می‌گردد.

تاريخ: ۱۳۹۴/۷/۵
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نقد مسیحیت
کوثر هدایت 98
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal