حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
حجت‌الاسلام روحانی‌مقدم خبر داد:
 برگزاری آزمون مصاحبه متقاضیان فعالیت در گروه فقه مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی شعبه خراسان رضوی
آزمون مصاحبه، ویژه‌ی متقاضیان فعالیت در گروه فقه مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی شعبه خراسان رضوی که آزمون کتبی را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند، برگزار می‌گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی-تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام علی‌اکبر روحانی‌مقدم، مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی شعبه خراسان رضوی با اعلام این خبر عنوان داشت: این آزمون مربوط به 35 نفر از افرادی است که مرحله‌ی کتبی را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند.

وی افزود: این آزمون روزهای 5شنبه و جمعه هفته‌ی آینده، 16 و 17 مهرماه سال جاری در کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی‌نژاد برگزار خواهد شد.

این کارشناس پاسخگویی به مسائل دینی در مورد شرایط افراد پذیرفته شده در این مرحله اظهار داشت: افرادی که مرحله‌ی مصاحبه را با موفقیت پشت سر بگذارند، در 2 مرحله‌ی آزمایشیِ 20 ساعته و سه‌ماهه در مرکز ‌بکار گرفته خواهند شد و در صورتی که در این دو مرحله نظر مساعد کارشناسان مرکز را جلب نمایند، جذب خواهند شد.

وی در پایان اعلام داشت: مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی، آماده پاسخگویی به سؤالات مردم در حوزه‌های مشاوره خانواده، ازدواج، کودک و نوجوان، اخلاق، احکام شرعی، علوم قرآن و حدیث، کلام و اعتقادات، تاریخ اسلام، شبهات دینی، مشاوره دینی و احکام شرعی و... به چهار شیوه ارتباط تلفنی با شماره  09640، به  شکل عضویت در سایتeporsesh.com  و ارسال سؤال از طریق پیامک به شماره 30007461 و دریافت جواب سؤالات به صورت زنده در بخش «گفتگوی زنده» سایت می‌باشد.

گفتنی ست محتوای مورد سؤال در این مصاحبه، احکام مبتلا به بر اساس فتاوای مراجع تقلید علی الخصوص آیات عظام سیستانی، خامنه ای و مکارم شیرازی خواهد بود.

 
تاريخ: ۱۳۹۴/۷/۸
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نقد مسیحیت
کوثر هدایت 98
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal