حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
در سومین جلسه هم‌اندیشی طرح و برنامه مطرح شد:
 فرصت برادری اهل سنت، یک فرصت راهبردی در راستای تبلیغ اسلام به جهان است
سومین جلسه هم‌اندیشی طرح و برنامه اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با حضور کلیه اعضا، حجج اسلام عیسی‌نژاد، غفوری‌طلب، بذرافشان و آقایان هاشمی و تقوایی، دوشنبه 6 مهرماه سال جاری در دفتر مدیر کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی-تبلیغی رسالات، این جلسه با دستور بررسی نمایه طرح‌های تفصیلی و شیوه استقرار سامانه رصد مبتنی بر خدمات تبلیغی در فرآیند اعزام مبلغ برگزار شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین عیسی‌نژاد، مدیر کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ضمن بیان جایگاه غدیر و اهمیت نگرش راهبردی به موضوع محبت امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام در میان اهل سنت به عنوان یک فرصت جدی در راستای احیا وحدت اسلامی، خاطر نشان کرد: می‌توان با محور قرار دادن محبت حضرات معصومین علیهما‌السلام نگرش برادران اهل سنت را در مناطق تلفیقی به سمت هم‌افزایی در راستای توسعه گفتمان اسلام و همراهی با جریان فعال شیعه برگرداند.

ایشان از فرصت برادری اهل سنت به عنوان یک فرصت راهبردی یاد کرده و بر بهره‌برداری هوشمندانه ادارات فعال در امر تبلیغ از این فرصت تأکید ورزیدند.

در ادامه این جلسه، فعالیت‌های فرق انحرافی در مناطق تحت پوشش اعزام مبلغ و شیوه‌های رصد این گونه فعالیت‌ها مورد مداقّه و بحث و تبادل نظر قرار گرفت و هم‌چنین فرآیند اصلاح شیوه‌های جاری در این امر تبیین گردید.

گفتنی است در پایان این جلسه، نمایه طرح تفصیلی تهیه شده در مدیریت طرح و برنامه اداره کل فرهنگی تبلیغی که مورد تأیید دبیرخانه شورای عالی قطب‌های فکری و فرهنگی قم واقع شده بود، مورد بررسی مجدد قرار گرفت.

تاريخ: ۱۳۹۴/۷/۸
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نقد مسیحیت
کوثر هدایت 98
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal