حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
به همت اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ برگزار شد:
 نشست هفتگی مبلغان اعزامی به مناطق تلفیقی
جلسه هفتگی مبلغان اعزامی به مناطق تلفیقی، چهارشنبه 8 مهرماه سال جاری با حضور حضرت آیت الله رضازاده (زید عزه) در نمازخانه دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی-تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام نوروزی، کارشناس آموزشی اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ در این رابطه اظهار داشت: نشست های هفتگی مبلغان اعزامی به مناطق تلفیقی، به دلیل اهمیت فوق‌العاده این مناطق و لزوم ارتقای سطح دانشی و بینشی مبلغان اعزامی به این مناطق، هر هفته برگزار می‌گردد.

وی افزود: نشست این هفته با حضور حضرت آیت الله رضازاده (زیدعزه) برگزار گردید که سخنان ایشان بر محور تعامل نیکو با اهل سنت استوار بود.

حجت‌الاسلام نوروزی در مورد سایر مباحث مطرح شده در این نشست گفت: رفتار نیکو و اثرگذاری بر اهل سنت با استفاده از برخورد احسن، جلوگیری از اختلاف‌ها، مقابله با افراد تفرقه افکن، شناخت و درک توطئه‌های دشمن، ترویج دستور ائمه علیهم‌السلام و علمای بزرگ شیعه بر تعامل نیکو و مدارا با اهل سنت، حضور در تشییع جنازه ایشان و لزوم تعامل و رفت و آمد با ایشان و...  از دیگر مواردی بود که مورد تأکید حضرت آیت الله رضازاده (زیدعزه) قرار گرفت.

گفتنی است طلاب عزیز برای دریافت اطلاعات کامل‌‌‌ دوره‌‌های آموزشی اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ می‌توانند به اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ به آدرس؛ چهارراه خسروی، دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، طبقه سوم مراجعه کرد و یا با شماره تلفن 332233350 داخلی 8678 تماس حاصل نمایند.

تاريخ: ۱۳۹۴/۷/۹
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نقد مسیحیت
کوثر هدایت 98
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal