حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۶ آذر     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
در مهرماه 1394 صورت گرفت:
 پاسخگویی تلفنی به بیش از 27000 سؤال دینی
حجت‌الاسلام روحانی مقدم جزئیات فعالیت مهرماه بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی را اعلام نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی – تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام علی اکبر روحانی مقدم، مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی ضمن اعلام این خبر افزود: در این مرکز 18 نفر پاسخگوی تلفنی در سه شیفت کاری مشغول فعالیت هستند.

وی ادامه داد: پاسخگویان ما در طول مهرماه سال جاری در 9300 تماسی که با مرکز برقرار شده است توانسته‌اند به بیش از 27000 سؤال دینی پاسخ بگویند که میانگین آن پاسخ به سه سؤال در هر تماس بوده است.

روحانی مقدم در مورد موضوع سؤالات پرسیده شده توضیح داد: 150 مورد از این تماس‌ها به موضوع اعتقادی و بقیه یعنی 9150 تماس به موضوعات فقهی مربوط بوده است.

مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی در پایان اظهار داشت: پاسخگویی تلفنی به سؤالات دینی مردم از 8 صبح تا 8 شب در این مرکز صورت می‌گیرد و مردم عزیز برای برقرار تماس با پاسخگویان این مرکز می‌توانند با شماره تلفن 096400 تماس حاصل نمایند.

لازم به ذکر است که مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی، آماده پاسخگویی به سؤالات مردم در حوزه‌های مشاوره خانواده، ازدواج، کودک و نوجوان، اخلاق، احکام شرعی، علوم قرآن و حدیث، کلام و اعتقادات، تاریخ اسلام، شبهات دینی، مشاوره دینی و احکام شرعی و... به چهار شیوه ارتباط تلفنی با شماره  096400، به  شکل عضویت در سایتeporsesh.com   و ارسال سؤال از طریق پیامک به شماره 30007461 و دریافت جواب سؤالات به صورت زنده در بخش «گفتگوی زنده» سایت می‌باشد.

تاريخ: ۱۳۹۴/۸/۱۲
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
دوره عمومی تربیت مبلغ خانواده
فراخوان پذیرش و ثبت نام تبلیغ تخصصی
فراخوان ارتقاء رتبه ی تبلیغی مبلغان 1400
فراخوان دوره نقد تصوف
دوره ی آموزشی جدید
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal