حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۴۰۱ دوشنبه ۶ تير     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
در جلسه مدیران مرکز ملی پاسخگویی دینی نمایندگی خراسان رضوی مطرح شد:
 برنامه‌ریزی جهت راه‌اندازی سامانه پاسخگویی پیامکی از طریق اینترنت
جلسه هفتگی مدیران مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی صبح دوشنبه 11 آبان‌ماه سال جاری با حضور حجج اسلام عیسی‌نژاد، روحانی مقدم و ادبی و آقایان واعظ موسوی، شراهی و چنارانی در این مرکز برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی – تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام روحانی مقدم، مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی در مورد اجرای طرح پاسخگویی پیامکی از طریق اینترنت اظهار داشت: با اجرای این طرح کسانی که دسترسی به اینترنت دارند می‌توانند وارد سایت شده و سؤال خود را مطرح و با درج شماره تلفن همراه خود، پاسخ را به صورت پیامکی دریافت نمایند.

وی در مورد زمان اجرایی شدن این طرح عنوان داشت: به لطف خدا تا یک ماه و نیم دیگر خواهیم توانست این طرح را اجرایی کنیم و احتمالاً آدرس این سایت 30007461.ir خواهد بود.

وی در مورد برنامه‌های این مرکز جهت دانش‌افزایی کارشناسان پاسخگو نیز اظهار داشت: در گذشته از اساتید فن در حوزه‌های مختلف دینی برای ارائه موضوعات مختلف دعوت به عمل می‌آمد ولی طبق هماهنگی‌های بعمل آمده سعی داریم میزگردهای تخصصی در حوزه‌های احکام، مشاوره و اعتقادات و با موضوعات روز جامعه، با حضور کارشناسان نخبه در موضوعات یاد شده را به صورت منسجم و برنامه‌ریزی شده پیگیری نماییم.

روحانی مقدم تدوین پیش نویس آئین‌نامه اجرائی – ساختاری مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی را امری ضروری توصیف کرده و تأکید کرد: در این آئین‌نامه شرح وظایف کارشناسان پاسخگو و پرسنل مرکز به صورت مدوّن و جامع طراحی می‌شود.

مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی، پیگیری نیازهای فعلی با محوریت وضعیت موجود و پیگیری نیازهای آینده با توجه به نیازهای پیش رو را 2 رویکرد عمده مرکز در مورد سایت ایپرسش عنوان کرده و در مورد مزایای آن ابراز داشت: بروز رسانی سایت با هدف ایجاد قابلیت موضوع‌بندی سؤالات و پاسخ‌ها طی سه ماه آینده، مراکز تصمیم گیرنده استانی را در تحلیل محتوایی و موضوعی و شناسایی جزئیات مسائل و آسیب‌های مختلف جامعه یاری خواهد نمود.

وی در پایان طرح چندرسانه‌ای وبینار (سمینار تحت وب) را نیز از برنامه‌های تحت بررسی و پیگیری مرکز دانست و اظهار امیدواری کرد: در آینده‌ای نزدیک شاهد برگزاری سمینار زنده‌ی اینترنتی در موضوعات دینی و مشاوره‌ای از طریق سایت ایپرسش خواهیم بود.

گفتنی است کاربران شبکه اجتماعی تلگرام برای دسترسی به مطالب برگزیده‌ی سایت ایپرسش می‌توانند به کانال ارتباطی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی به آدرس http://telegram.me/eporsesh مراجعه نمایند.

تاريخ: ۱۳۹۴/۸/۱۲
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
دوره عمومی تربیت مبلغ خانواده
فراخوان پذیرش و ثبت نام تبلیغ تخصصی
فراخوان ارتقاء رتبه ی تبلیغی مبلغان 1400
فراخوان دوره نقد تصوف
دوره ی آموزشی جدید
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal