حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۴۰۱ دوشنبه ۶ تير     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
پایگاه اطلاع رسانی فرهنگی-تبلیغی رسالات:
 حضور حجت‌الاسلام والمسلمین مخدوم و هیئت همراه در مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی
حجت‌الاسلام والمسلمین مخدوم، رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی به همراه تنی چند از مسئولین این مرکز، سه‌شنبه 19 آبان‌ماه 1394 در نمایندگی این مرکز در شهر مقدس مشهد حاضر شده و از بخش‌های مختلف آن بازدید بعمل آوردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرهنگی-تبلیغی رسالات، در جلسه‌ای که بعد از بازدید از مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی و در اتاق جلسات این مرکز برگزار شد، حاضرین به بحث و بررسی پیرامون مسائل و مشکلات و فرصت‌های پیش روی این مرکز پرداخته و نقطه‌نظرات خود را اعلام داشتند.

بر اساس این گزارش در این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین مخدوم، ریاست مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی به همراه آقایان جانقلی، حامی، پهلوانی، جعفری و شیردل از قم و هم چنین حجج اسلام عیسی‌نژاد، روحانی مقدم و ادبی – رئیس، مدیر بخش تلفنی و مسئول طرح و برنامه نمایندگی خراسان رضوی – و آقایان واعظ موسوی، شراهی و چنارانی حضور داشتند.

حجت‌الاسلام والمسلمین مخدوم در ابتدای جلسه ضمن معرفی همراهان خود تأسیس شورای آی تی را از اقدامات اساسی در جهت پیشرفت فعالیت‌های مرکز عنوان نمود و اظهار داشت: استراتژی‌های کلان مرکز ملی پاسخگویی در شورای آی تی نیز بررسی و نهایی می‌شود.

وی یکی از چشم‌اندازهای بسیار مهم دفتر تبلیغات اسلامی را تبلیغ نوین و تبلیغ مجازی عنوان نمود و دیدگاه مثبت حجت‌الاسلام والمسلمین واعظی، ریاست دفتر تبلیغات اسلامی نسبت به این مسئله را ستود.

در ادامه حجت‌الاسلام علی اکبر روحانی مقدم، مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان قمی ابراز داشت: در 6 ماهه ابتدایی سال جاری تعداد 28223 تماس تلفنی با مرکز برقرار شده است و 4536 نفر ساعت پاسخگویی صورت گرفته که میانگین 7 تماس در هر ساعت را نتیجه می‌دهد.

وی افزود: در بخش فضای مجازی نیز 151847 سؤال پاسخ داده شده که بیشتر آن از طریق پیامکی و بقیه از طریق سایت و گفتگوی آن‌لاین بوده است.

روحانی مقدم در ادامه با اشاره به فعالیت‌های تحقیقاتی و اجرایی مرکز خراسان رضوی، بررسی فعالیت‌های مرکز، بررسی تکنولوژی‌های روز، تلاش در بروز رسانی سیستم های نرم افزاری و سخت‌افزاری، توسعه و گسترش فرصت‌های پیش رو، استخراج داده از پرسش و پاسخ‌ها و دیتابیس‌های موجود را از جمله مباحث مطرح شده در جلسات شورای راهبردی این مرکز عنوان و در ادامه در مورد تولیدات مکتوب و نرم‌افزاری مرکز توضیحاتی ارائه داد.

وی هم‌چنین در مورد مسائل مالی، پهنای باند، آئین‌نامه‌های موجود، مدیریت هزینه‌های ارسال پیامک، انتقال سرور از دفتر مرکزی به مرکز هاشمی‌نژاد، ارتقاء شبکه کابلی مرکز، سیستم خنک‌کننده سرور، نصب نرم‌افزارهای کاربردی روی سیستم‌های پاسخگویان، برنامه چت داخلی میان کارشناسان، پشتیبانی فنی تجهیزات کامپیوتری و ... توضیحاتی ارائه نمود.

لازم به ذکر است که مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی، آماده پاسخگویی به سؤالات مردم در حوزه‌های مشاوره خانواده، ازدواج، کودک و نوجوان، اخلاق، احکام شرعی، علوم قرآن و حدیث، کلام و اعتقادات، تاریخ اسلام، شبهات دینی، مشاوره دینی و احکام شرعی و... به چهار شیوه ارتباط تلفنی با شماره  096400، به  شکل عضویت در سایتeporsesh.com   و ارسال سؤال از طریق پیامک به شماره 30007461 و دریافت جواب سؤالات به صورت زنده در بخش «گفتگوی زنده» سایت می‌باشد.

 حاضرین در جلسه

 
تاريخ: ۱۳۹۴/۸/۱۹
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
دوره عمومی تربیت مبلغ خانواده
فراخوان پذیرش و ثبت نام تبلیغ تخصصی
فراخوان ارتقاء رتبه ی تبلیغی مبلغان 1400
فراخوان دوره نقد تصوف
دوره ی آموزشی جدید
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal