حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۴۰۱ دوشنبه ۶ تير     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
در جلسه شورای راهبردی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی مطرح شد:
 لزوم در نظر گرفتن ابعاد مختلف طرح‌های فرهنگی-مذهبی برای فعالیت در فضای مجازی
جلسه هفتگی شورای راهبردی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی صبح دوشنبه 9 آذرماه سال جاری با حضور حجج اسلام عیسی‌نژاد، روحانی مقدم و ادبی و هم‌چنین واعظ موسوی و چنارانی در این مرکز برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی-تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام والمسلمین عیسی‌نژاد، مدیر کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی در این جلسه اظهار داشت: ما ظرفیت‌های بالایی برای تولید محتواهای مذهبی در مناسبت‌های مختلف داریم و باید برنامه‌ریزی‌های به موقع برای ایجاد چنین محتواهایی به صورت مفید و مختصر و جذاب صورت گیرد.

وی ضمن ارائه پیشنهاداتی برای تولید محتواهای فرهنگی و انقلابی به روز ادامه داد: ما مخاطبانی را تحت پوشش داریم که باید به سراغ آن‌ها برویم و پاسخگویی فعال را عینیت بخشیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین عیسی‌نژاد ضمن تقدیر از تولید به موقع نرم‌افزار «زیارت آفتاب» عنوان داشت: غیر از شیوه‌های موجود، باید به فکر فعالیت‌های جدید و مستمری برای توفیق هر چه بیشتر در فضای مجازی بود.

وی افزود: علی‌رغم مسائل موجود بر سر راه فعالیت‌های فرهنگی، باید طبق سیاست‌های نظام حرکت کرده و شبهه و حساسیت ایجاد ننمود.

مدیر کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی بر ضرورت استفاده از ظرفیت انجمن‌های ادبی و استفاده از روحیه‌ی خلاق طلاب هنرمند در نام‌گذاری و سایر جنبه‌های تولیدات محتوایی و مناسبتی مرکز تأکید نمود.

حجت‌الاسلام والمسلمین عیسی‌نژاد بیان داشت: باید ثابت کنیم که آن‌چه در زمینه‌ی تولیدات نرم‌افزاری و قابل ارائه در فضای مجازی انجام می‌دهیم بدون حاشیه، با اثربخشی بالا، گزیده و جذاب است و نمی‌توان در این زمینه بدون برنامه‌ی مشخص و قوی پیش رفت؛ برای یک پرش خوب باید دورخیز و سکوی پرش مناسبی داشته باشیم.

رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی ضمن تأکید بر ضرورت پاسخگویی به شبهات مطرح شده توسط گروه‌های مختلف فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، بازپروری اطلاعات موجود در فضای مجازی و کسب اعتماد مسئولین مربوطه برای تولید کلیپ‌های تصویری و عدم تندروی و کوته‌نگری در این زمینه را خواستار شد.

حجت‌الاسلام علی اکبر روحانی مقدم، مدیر داخلی و مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی نیز با اشاره به استقبال بسیار خوب از نرم‌افزار «زیارت آفتاب» در این جلسه اظهار داشت: هدف ما از تولید این نرم افزار کمک به زائران برای هر چه نزدیک‌تر شدن به یک زیارت مخلصانه و با شعور و هم‌چنین پاسخگویی فعال در مقابل پاسخگویی منفعل بوده است.

وی افزود: چنین فعالیت‌هایی نیازمند جمع کردن استعدادهای موجود و هماهنگ نمودن آن‌هاست؛ وقتی موقعیت را بشناسیم و هماهنگ عمل کنیم می‌توانیم در عرصه‌های مربوطه نقش‌آفرین باشیم.

 

تاريخ: ۱۳۹۴/۹/۹
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
دوره عمومی تربیت مبلغ خانواده
فراخوان پذیرش و ثبت نام تبلیغ تخصصی
فراخوان ارتقاء رتبه ی تبلیغی مبلغان 1400
فراخوان دوره نقد تصوف
دوره ی آموزشی جدید
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal