حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۴۰۱ دوشنبه ۶ تير     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
 نتیجه‌ی آزمون گروه فقه اعلام شد
نتیجه‌ی آزمون احکام، ویژه‌ی مبلغان پاسخگو به مسائل شرعی و متقاضی فعالیت در مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی که 15 آبان ماه سال جاری در سالن همایش های کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی نژاد برگزار شده بود، اعلام گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی-تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام علی اکبر روحانی‌مقدم، مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: در این آزمون حدود 90 نفر شرکت کرده بودند و 7 نفر از این افراد حد نصاب شرکت در مرحله‌ی مصاحبه را کسب نموده‌اند.

وی افزود: شرکت‌کنندگان در این آزمون در طول سال جاری در کارگاه‌های آموزشی گوناگونی هم‌چون بررسی علل اختلاف فتاوی مراجع، احکام معاملات و احکام بانکی، احکام ازدواج، احکام مطهرات، روش‌های ارتباط با مخاطب و... با حضور اساتیدی چون حجج اسلام مخدوم، دارینی، عبادی، دوزنده فردوس، مجیدی و... شرکت کرده‌ بودند.

مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی ابراز داشت: این برنامه‌ با همکاری اداره آموزش‌های کاربردی و با هدف تأمین منابع انسانی متخصص پاسخگو به سؤالات شرعی و ارتقای دانش‌ها و مهارت‌های تخصصی ویژه‌‌ی مبلغان متقاضی انجام فعالیت‌های پاسخگویی در مرکز ملی پاسخگویی نمایندگی خراسان رضوی و سایر مراکز و مؤسسات، برنامه‌ریزی و برگزار شده است.

روحانی مقدم عنوان داشت: اخبار مربوط به زمان و مکان برگزاری مصاحبه به زودی از طریق پیامک و هم‌چنین از طریق سایت رسالات در اختیار پذیرفته شدگان قرار خواهد گرفت.

گفتنی است نتیجه برخی از افراد شرکت کننده در آزمون به علت این‌که اطلاعات شناسنامه‌ای خود را در برگه آزمون وارد نکرده بودند، در لیست زیر وجود ندارد. این افراد می‌توانند برای دریافت نتیجه‌ی آزمون خود با مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی تماس حاصل نمایند.

تاريخ: ۱۳۹۴/۹/۱۵
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
دوره عمومی تربیت مبلغ خانواده
فراخوان پذیرش و ثبت نام تبلیغ تخصصی
فراخوان ارتقاء رتبه ی تبلیغی مبلغان 1400
فراخوان دوره نقد تصوف
دوره ی آموزشی جدید
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal