حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۱ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ خبر داد:
 برگزاری مصاحبه‌ی دوره‌ی تربیت مربی کودک و نوجوان
مصاحبه‌ی دوره‌ی تربیت مربی کودک و نوجوان ویژه‌ی طلاب حوزه‌ی علمیه‌ی خراسان، در دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی-تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام محمد مهدی غفوری‌طلب رئیس اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ضمن اعلام این خبر بیان داشت: ثبت‌نام این دوره‌ی آموزشی از اواسط آبان ماه آغاز و حدود 140 نفر برای شرکت در این دوره ثبت‌نام نمودند.

وی افزود: در این مصاحبه، از میان افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند، 40 نفر برای شرکت در کلاس‌ها گزینش خواهند شد.

حجت‌الاسلام محمد مهدی غفوری‌طلب اظهار داشت: مصاحبه توسط حجت‌الاسلام والمسلمین علی شهیدی، از کارشناسان، اساتید و فعالان حوزه‌ی کودک و نوجوان صورت می‌گیرد.

وی بهره‌گیری از اساتید مجرب، عضویت در شبکه تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، ارائه گواهینامه و اولویت در اعزام‌های تخصصی را از جمله مزایای شرکت در این دوره عنوان نموده و ادامه داد: در این دوره اساتید برجسته کشوری از قم و تهران، حجج اسلام ابطحی، صالحی، افشاری مقدم، شهیدی و حقیقت و آقایان ناصری، خیری و علوی حضور خواهند داشت.

رئیس اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: دوره تربیت مربی کودک و نوجوان از ابتدای دی‌ماه آغاز خواهد شد و طبق برنامه سه ماه طول خواهد کشید.

وی آشناسازی و مهارت‌آموزی طلاب و روحانیون با مهارت‌های ارتباط‌گیری و انتقال ارزش‌های دینی به کودکان و نوجوانان، آشنایی با ابزارها و شیوه‌های تربیتی مناسب سنین کودکی و نوجوانی و بررسی مفاهیم اعتقادی قابل عرضه به کودکان و نوجوانان با لحاظ اقتضائات سنی را از جمله اهداف آموزشی این دوره عنوان نمود.

گفتنی است آشنایی با ادبیات کودکان و نوجوانان (شعر و داستان)، مبانی تعلیم و تربیت، عقائد و معارف شیعه، آموزش مفاهیم قرآنی، روانشناسی کودک و نوجوان، اردوداری، تکنولوژی آموزشی، کارگاه تمرین و اجرا (طراحی، خوشنویسی، کاردستی، بازی و مسابقات، خلاقیت، مداحی) و روش کلاس‌داری کودک و نوجوان از جمله سرفصل‌های این دوره‌ی آموزشی می‌باشد.

تاريخ: ۱۳۹۴/۹/۲۴
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نقد مسیحیت
کوثر هدایت 98
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal