حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۱ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
 گزارش فعالیت مبلغان اعزامی به سازمان زندان‌ها در آبان‌ماه امسال
اداره امور مبلغان برادر اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، آمار فعالیت مبلغان اعزامی به سازمان زندان‌ها در طول آبان‌ماه امسال را ارائه نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی-تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد مهدی قائمی هاشمی در این رابطه ابراز داشت: فرآیند اعزام مبلّغان به سازمان زندان‌ها در طول سال جریان داشته و عملکرد این مبلّغان بصورت ماهانه مورد سنجش و ارزیابی قرار می‌گیرد.

وی افزود: تبلیغ مبلّغان اعزامی در آبان‌ماه سال جاری جمعاً در قالب 641 روز فعالیت صورت گرفته است.

رئیس اداره امور مبلّغان برادر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، جزئیات عملکرد این مبلّغان را به قرار زیر تشریح کرد: در طول آبان‌ماه گذشته فعالیت‌های فراوانی انجام گرفته که از جمله آن‌ها می‌توان به 584 مورد سخنرانی عمومی، برگزاری 372 کلاس مسائل اعتقادی، 223 کلاس مفاهیم و قرائت قرآن و 79 کلاس نهج‌البلاغه، 292 مورد تشکیل حلقه‌های معرفت، 1175 مورد تبلیغ چهره به چهره، 1074 مورد مشاوره و راهنمایی حضوری و 693 مورد برگزاری نماز جماعت اشاره کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین قائمی هاشمی ادامه داد: 296 مورد مراسم مذهبی، 52 مورد فعالیت‌های فرهنگی و فوق برنامه، 249 مورد جلسات دعا و زیارت، 235 کلاس تفسیر قرآن و 557 کلاس معارف اسلامی از دیگر فعالیت‌های عزیزان بوده است.

ایشان اظهار داشت: این فعالیت‌ها در ماه گذشته توسط بیش از 30 نفر از مبلّغین در شهرستان‌های مشهد، کاشمر، درگز، سرخس، چناران، سبزوار، قوچان، بینالود، گناباد و نیشابور صورت پذیرفته است.

وی در پایان خاطرنشان ساخت: به علّت اهمیّت امر تبلیغ در جامعه، اداره امور مبلّغان در تلاش است با ارتقاء سطح کمّی و کیفی مبلّغان اعزامی در پاسخگویی به نیازهای افراد جامعه و حل مشکلات آنان و ارتقاء و افزایش سطح آگاهی دینی و معنوی مردم گام‌های مؤثری در این زمینه بردارد.

 

تاريخ: ۱۳۹۴/۹/۲۵
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نقد مسیحیت
کوثر هدایت 98
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal