حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ بهمن     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد:
 پیش نشست شب شعر «شاعرانه‌های انقلاب»
پنجاه و چهارمین جلسه از سری جلسات انجمن شعر طلاب خراسان رضوی تحت عنوان پیش‌نشست دومین جلسه شعرخوانی و بررسی شعر انقلاب برگزار شد.

حجت‌الاسلام عدالتی مجد، دبیر انجمن شعر طلاب خراسان رضوی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: همه‌ی ما مدیون انقلاب و امام و شهیدان هستیم و برگزاری این جلسات، کاری است که از دست ما شاعران برمی‌آید.

به گزارش پایگاه فرهنگی-تبلیغی رسالات، پیش نشست دومین شب شعر «شاعرانه‌های انقلاب»، شب گذشته، با حضور اساتیدی چون حجت‌الاسلام والمسلمین صفری زرافشان و مسلم موسوی و با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین عیسی‌نژاد، رئیس اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی نژاد برگزار گردید.

عدالتی مجد در این جلسه از برگزاری دومین نشست بررسی شعر انقلاب تحت عنوان «شاعرانه‌های انقلاب» در 24 بهمن‌ماه سال جاری خبر و از شاعران حوزوی برای سرودن شعر و شرکت در این نشست دعوت بعمل آورد.

در این جلسه که با حضور 23 تن از شاعران طلبه و غیرطلبه برگزار گردید، از میان 30 اثر قرائت شده در مورد امام، رهبری، شهدا و شاعران شهید طلبه حجج اسلام حاج مهدی فرودی و محمد سالم هوسی، 7 اثر مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

 

 
تاريخ: ۱۳۹۴/۱۱/۱۱
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نجم الثاقب
کارگاه مطالعات سینمایی
تربیت مبلغ خواهران
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal