حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۴۰۱ دوشنبه ۶ تير     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
 اپلیکیشن اندرویدی «انتخاب سبز» منتشر شد

 
 
 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی-تبلیغی رسالات، نرم افزار «انتخاب سبز» ویژه‌ی دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین انتخابات مجلس خبرگان توسط مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی تولید شده و به طور رایگان در دسترس عموم قرار گرفته است.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر روحانی مقدم، مدیر داخلی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی در مورد اهمیت پرداختن به موضوع انتخابات و تبیین جنبه‌های مختلف آن برای عامه‌ی مردم گفت: اهميت انتخابات در عرصه سياسی و حقوق عمومی بر هيچ‌‌کس پوشيده نيست و اين نقش در نظام مردم‌‌سالار دينی که مردم از جايگاه بالايی در آن برخوردار هستند، اهميت مضاعف پيدا کرده است. به همين علت تبيين ابعاد حقوقی، شرعی و دینی اين پديده مهم در عرصه نظری و عملی بسيار ضروری می‌‌باشد.

وی افزود: بررسی ابعاد مختلف موضوع انتخابات از آن جهت در مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی اهميت می‌‌يابد که اين  مرکز، همواره با سؤالات مختلف مردم متدین در این زمینه روبرو بوده است.

روحانی مقدم ادامه داد: حرکت در بستر تکنولوژی‌های روز و استفاده از این ابزارها در جهت نشر ارزش‌های دینی و مذهبی، یکی از اهداف و برنامه‌های اصلی ماست.

وی در مورد بخش های مختلف نرم افزار توضیح داد: این نرم‌افزار در 6 بخش اهمیت انتخابات، سبک انتخاب، اخلاق انتخاباتی، احکام فقهی انتخابات، مباحث اخلاقی-فقهی انتخاباتی و شبهات انتخابات ارائه شده است.

گفتنی است مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، آماده پاسخگویی به سؤالات مردم در حوزه‌های مشاوره خانواده، ازدواج، کودک و نوجوان، اخلاق، احکام شرعی، علوم قرآن و حدیث، کلام و اعتقادات، تاریخ اسلام، شبهات دینی، مشاوره دینی و احکام شرعی و... به چهار شیوه ارتباط تلفنی با شماره 09640، به  شکل عضویت در سایتeporsesh.com  و ارسال سؤال از طریق پیامک به شماره 30007461 و دریافت جواب سؤالات به صورت زنده در بخش «گفتگوی زنده» سایت می‌باشد.

برای دریافت این نرم افزار روی لینک زیر کلیک نمایید:

 

 
تاريخ: ۱۳۹۴/۱۱/۲۸
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
دوره عمومی تربیت مبلغ خانواده
فراخوان پذیرش و ثبت نام تبلیغ تخصصی
فراخوان ارتقاء رتبه ی تبلیغی مبلغان 1400
فراخوان دوره نقد تصوف
دوره ی آموزشی جدید
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal