حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
حجت‌الاسلام والمسلمین مسعودی مطرح کرد:
 اعلام آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی برای انجام مأموریت‌های مختلف
رییس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در دیدار آیت‌الله علم الهدی، برای پذیرش مأموریت‌های موردی صفی، ارتقاء فرهنگ دینی ارزشی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، مقابله با تهدیدات دینی و مذهبی و کلان اقدامات و پروژه‌های استانی اعلام آمادگی کرد.

 
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد مهدی مسعودی، رییس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، در دیدار با آیت الله علم الهدی، نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد بر نقش فعال دفتر تبلیغات اسلامی خرسان رضوی در عرصه مغز‌افزار و نرم‌افزارهای دین و فرهنگ تأکید کرد.

وی با اشاره به مأموریت‌ ها و اهداف دفتر تبلیغات اسلامی و تأثیر آن بر دین و فرهنگ جامعه عنوان کرد: تأمین خلأهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و تبلیغی حوزه های علمیه،  تربیت مدرس، محقق، مبلّغ و تأمین منابع انسانی مورد نیاز در عرصه‌ مدیریت، دانش و اجرا، تأمین منابع و محصولات مورد نیاز حوزه و روحانیت از جمله آثار مکتوب، آثار الکترونیکی، ایده‌ها و افکار، بخشی از اهداف و مأموریت ‌های دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی می‌باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مسعودی ادامه داد: از دیگر اهداف این نهاد کمک به جریان روزآمد اندیشه در حوزه‌ها، تولید علم، نظریه‌ پردازی، اندیشه ‌ورزی و روشنفکری سالم، حضور فعّال در عرصه پاسخگویی به شبهات و پرسش ‌های نوآمد و روزآمد بویژه در ارتباط با نسل جوان و حضور کارآمد در عرصه ارتباط میان حوزه و دانشگاه است.

رییس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود مباحث حوزه تمدن و الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت، تعمیق باور دینی و مبارزه با انحرافات دینی مذهبی،  نظام خانواده و سبک زندگی قرآنی و علوم انسانی اسلامی را به عنوان چهار قطب اصلی فعالیت های ویژه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برشمرد.

وی در پایان سخنان خود برای حضور دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در عرصه فعالیت ‌های معطوف به اتاق فکر و هسته برنامه‌ریزی دینی و فرهنگی استان، فعالیت ‌های ستادی تجمیعی معطوف به سازمان ‌ها و نهادهای هم‌سو و هم ‌افزاء هم‌چون حوزه، دانشگاه، آستان ‌قدس رضوی، شهرداری و استانداری، پذیرش مأموریت‌های موردی صفی و ارتقاء فرهنگ دینی ارزشی، مبارزه با آسیب ‌های اجتماعی، مقابله با تهدیدات دینی و مذهبی و کلان و پروژه ‌های استانی اعلام آمادگی کرد.

گفتنی است در این دیدار مدیران کل آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و تبلیغی و منابع انسانی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی نیز حضور داشتند.

 
تاريخ: ۱۳۹۵/۲/۱۸
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal