حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 آغاز دوره تخصصی «هنر سینما» و سلسله نشست های «پاتوق کتاب»
مسئول اداره هنر و رسانه از آغاز دوره تخصصی «هنر سینما» از فردا و برگزاری سلسله نشست های «پاتوق کتاب» در روزهای پنج شنبه هر هفته خبر داد.

 
 
 
 
 
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات، دوره تخصصی «هنر سینما» و سلسله جلسات «پاتوق کتاب» از این هفته به همت اداره هنر و رسانه اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی آغاز می شود.

محسن بدرقه، مسئول اداره هنر و رسانه در این رابطه عنوان کرد: اولین جلسه دوره تخصصی «هنر سینما» ساعت 18 روز سه شنبه، بیست و هشتم دی ماه برگزار می شود.

وی افزود: نحوه خلق اثر هنری، تناسب در هنر، سینمای هنری ابژکتیو یا سوبژکتیو، تعبیر و تعلیق در پساتقلید و دیالکتیک، تضاد، ایجاز و بسط، برخی از سرفصل های این دوره آموزشی می باشد.

مسئول اداره هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی همچنین در مورد سلسله نشست های «پاتوق کتاب» گفت: این جلسات با حضور نویسندگان و دعوت از اساتید ادبیات داستانی، ساعت 15 روزهای پنج شنبه در مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی واقع در میدان صاحب الزمان (عج) مشهد برگزار می شود.

بدرقه در مورد کیفیت برگزاری سلسله نشست های «پاتوق کتاب» نیز اظهار کرد: پرورش ایده های ادبی، خلق و نقد داستان، مرور آثار ادبی ایران و جهان و خوانش و نقد و تحلیل داستان های هنرجویان با حضور اساتید و نویسندگان برجسته از جمله اهداف اساسی این سلسله نشست های ادبی خواهد بود.

 
تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal