حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 آخرین مرحله آزمون منبر مبلّغان جدیدالورود برگزار شد
طی یک مرحله آزمون کتبی و سه مرحله آزمون منبر، بیش از صد نفر به شبکه تبلیغی شرق کشور پیوستند.

 
 
 
 
 
 
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات، حجت الاسلام و المسلمین محمد مهدی قائمی هاشمی، رئیس اداره امور مبلغان برادر اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این رابطه عنوان کرد: در مقاطع مختلف سال و به طور مستمر زمینه ارتقاء رتبه تبلیغی برای مبلّغان فراهم می شود و ایشان می توانند با شرکت در آزمون های مربوطه، مهارت های تبلیغی خود را محک بزنند.

وی هدف اصلی برگزاری آزمون های منبر را بهسازی و تکمیل شبکه تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در راستای بسترسازی مناسب در عرصه تبلیغ و پشتیبانی از فعالیت ‌های تبلیغی مبلّغان دانست.

رئیس اداره امور مبلغان برادر اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اشاره به برگزاری آخرین مرحله از آزمون منبر مبلّغان جدیدالورود دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، گفت: در سال جاری 270 نفر برای پیوستن به شبکه تبلیغی شرق کشور ثبت نام کردند که پس از شرکت در آزمون کتبی، در برابر اساتید تبلیغی به ارائه منبر پرداختند و در مجموع بیش از 100 نفر برگزیده شدند.

حجت الاسلام و المسلمین قائمی هاشمی اضافه کرد: عضویت در شبکه تبلیغی شرق کشور، اعزام به مناطق مورد نیاز و مراکز متقاضی و ارائه تسهیلات حمایتی و بسته ‌های آموزشی، از امتیازات تشکیل پرونده تبلیغی در دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی می‌باشد.

 
 

 
تاريخ: ۱۳۹۵/۱۱/۱۰
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal