حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 جدول زمان بندی آزمون ‌های بینش مطهر اعلام شد/ برگزاری آزمون به صورت مجازی
جدول زمان ‌بندی آزمون ‌های دوره مطالعاتی آثار شهید مطهری در دو مرحله از سوی اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی مبلغان اعلام شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات، با توجه به آغاز دوره مطالعاتی آثار شهید مطهری (بینش مطهر) ویژه خواهران مبلغ، جدول زمان ‌بندی آزمون ‌های این دوره در دو مرحله از سوی اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی مبلغان اعلام گردید.

خانم شیخ علیشاهی، رئیس اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این رابطه عنوان کرد: جهت رفاه حال خواهران مبلغ به ویژه مبلغان شهرستان ‌ها این دوره از سال جاری به صورت مجازی و از طریق سامانه آموزش های مجازی دفتر تبلیغات اسلامی به نشانی lms.dte.ir برگزار می ‌گردد.

وی افزود: کلیه خواهران مبلغ که از طریق ارسال ایمیل آمادگی خود را جهت شرکت در این دوره اعلام نموده‌ اند می ‌توانند با نام کاربری خود به این سامانه وارد شوند و در آزمون ‌های مربوطه شرکت نمایند.

رئیس اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اضافه کرد: نام کاربری هر مبلّغ «کد ملی» و رمز عبور «شماره تلفن همراه» وی می‌ باشد و توصیه می‌ شود همه کاربران قبل از تاریخ اولین آزمون نسبت به ورود به سامانه اقدام نمایند تا در صورت بروز مشکل فرصت رفع آن وجود داشته باشد.

شیخ علیشاهی با بیان این که دوره مطالعاتی بینش مطهر به عنوان دوره عمومی برای کلیه بشیران و مبلغان گروه 1 و 2 الزامی می‌ باشد، اظهار کرد: شرکت ‌کنندگان پس از موفقیت در آزمون های مربوطه ضمن دریافت گواهی آموزشی در اولویت اعزام قرار می ‌گیرند.

وی در پایان گفت: مبلغان در صورت بروز مشکل در ورود به سامانه در روزهای زوج با شماره 32215141 داخلی 8626 تماس حاصل نمایند.

برای مشاهده جدول زمان بندی آزمون های بینش مطهر اینجا کلیک کنید.

 
تاريخ: ۱۳۹۵/۱۱/۱۱
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نجم الثاقب
عرفان های نوظهور
احکام تخصصی خانواده
ثبت نام جذب و گزینش
تربیت مبلغ خواهران
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal