حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۶ تير     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 ثبت نام در دوره تخصصی تربیت مدرس «زنان و خانواده»

 
 
 
 
 
 
 
 

 به گزارش پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات، ثبت نام دوره تخصصی تربیت مدرس «زنان و خانواده» ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری و طلاب سطح سه و چهار حوزه های علمیه آغاز شد.

از امتیازات این دوره می توان به ارائه گواهینامه معتبر پایان دوره با تایید دفتر تبلیغات اسلامی و شورای فرهنگی اجتماعی زنان کشور، اولویت در اعزام تخصصی به دانشگاه‌ ها و مراکز علمی از طرف دفتر تبلیغات اسلامی، اولویت به کارگیری در مجامع علمی از طرف نهاد رهبری دانشگاه ‌ها، بهره مندی از بسته‌ های آموزشی، حمایتی و تشویقی و پشتیبانی علمی شورای فرهنگی اجتماعی زنان کشور اشاره کرد.

دوره تخصصی تربیت مدرس «زنان و خانواده» با هدف زمینه ‌سازی برای تربیت نیروی انسانی متخصص در حوزه زنان و خانواده برگزار می شود و شرکت کنندگان در این دوره تخصصی موظف به حضور در کلاس های حضوری ماهیانه یک بار در روزهای پنج شنبه صبح و عصر، کارگاه هم اندیشی ماهیانه یک بار در روزهای پنج شنبه و پیروی از برنامه مطالعاتی غیرحضوری می باشند.

یادآور می شود این دوره تخصصی به همت اداره امور خواهران اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و با همکاری واحد مطالعات زن و خانواده دانشگاه فردوسی مشهد، شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده و معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی برگزار می شود.

متقاضیان و علاقه مندان جهت شرکت در این دوره تا بیستم اسفندماه فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی به نشانی www.resalaat.ir جهت ثبت نام خود اقدام نمایند.

گفتنی است کسب حد نصاب در مصاحبه حضوری از جمله شرایط شرکت در دوره تخصصی تربیت مدرس «زنان و خانواده» است و این دوره از نیمه دوم فروردین ماه آغاز خواهد شد.