حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 فراخوان جذب و گزینش گروه های تبلیغی منتشر شد
برخورداری از سابقه تبلیغ تخصصی و عضویت حداقل شش نفر در گروه، از شرایط اصلی تشکیل گروه های تبلیغی در دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اعلام شده است.

 
 
 
 
 
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات، اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در راستای ماموریت های خود، مبلغان واجد شرایط را برای انجام امور فرهنگی و تبلیغی در قالب گروه های تبلیغی جذب می کند.

طلاب علاقه مند و برخوردار از سابقه تبلیغ تخصصی می توانند با تشکیل گروه هایی متشکل از حداقل شش عضو در فراخوان جذب و گزینش گروه های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی شرکت کنند.

بر اساس این گزارش، طلاب با ثبت نام در سامانه سمتا، ورود به پورتال شخصی و تکمیل فیلد تشکیل گروه تبلیغی آمادگی خود برای شرکت در جذب و گزینش را اعلام می کنند و مراحل بعدی از طریق پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات به نشانیwww.resalaat.ir  به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

طلاب برادر برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانند با شماره تلفن مستقیم 32233806 و یا شماره 32233350 داخلی 8675 تماس حاصل نمایند. هم چنین شماره مستقیم 32215141 و شماره 32233350 داخلی 8616 نیز ویژه طلاب خواهر در نظر گرفته شده است.

تاريخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۳
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal