حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ جمعه ۳۱ خرداد     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
جلسه اتاق فکر تبليغ دفتر تبليغات اسلامي خراسان رضو:
 تصميم گيري و بررسي تشکيل کارگروه ها و کميسيون هاي اتاق فکر تبليغ
مشهد- پايگاه اطلاع رساني رسالات: جلسه اتاق فکر تبليغ با موضوع بررسي شکل گيري کميسيون هاي اتاق فکر هفته گذشته در مرکز فرهنگي تليغي شهيد هاشمي نژاد برگزار گرديد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني رسالات، حجت الاسلام مشيري مدير محترم اين گروه در گفتگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني رسالات گفت: با توجه به برگزاري جلسات متعدد اتاق فکر تبليغ تا کنون به صورت مجمع عمومي و توجه به عدم امکان شرکت همه اعضا محترم اتاق فکر و با محوريت موضوعات مختلف در طي چند ماه گذشته از تشکيل اتاق فکر، ضروري است براي بدست آوردن نتايج بهتر و پي ريزي  طرح هاي ويژه کاربردي در عرصه تبليغ ، کميسيون و يا کارگروه هاي تخصصي با شرکت برخي از اعضا تشکيل گرديده تا در آينده نزديک شاهد تحولات نويني در عرصه کم تحرک تبليغ به ويژه با عنايت به آسيب ها و ضعف هاي پديد آمده در سال هاي اخير باشيم. و همچنين بتوانيم اين طرح ها را به عنوان مطالبات مبلغان به مسئولان استان و کشور ارائه نماييم.
وي اهداف اين جلسه را شکل گيري کميسيون هاي تخصصي اتاق فکر، انتخاب دبيران کميسيون ها از ميان اعضا، پيشنهاد کارگروه در صورت عدم انتخاب کميسيون و دعوت از جوانان توانمند و خلاق در کارگروه ها  برشمرد.
مدير اتاق فکر تبليغ دفتر تبليغات اسلامي خراسان رضوي، بازنگري عناوين کميسيون ها و نوشتن اساسنامه جديد منطبق با نيازهاي واقعي و توانمندي و اختيارات کميسيون ها و اعضا و جايگاه ها ، ايجاد سامانه پيامک و سايت جهت ارتباط مستمر و بيشتر اعضا و کميسيون ها و تقويت جدي دبيرخانه و بولتن خبري و گزارش از ماوقع جلسات ، جذب بودجه کافي براي شروع طرح هاي ويژه و فعال نمودن کميته آسيب شناسي براي آغاز بحث کميسيون ها را از نتايج جلسه هفته گذشته اين گروه عنوان نمود.
 جلسه اتاق فکر تبلیغ

 حجت الاسلام عیسی نژاد

 جلسه اتاق فکر تبلیغ
تاريخ: ۱۳۸۹/۱۰/۱۱
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal