حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۶ آذر     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
داره امور مبلغان خواهر گزارش داد::
 اعزام 236نفر از خواهران مبلغ در ماه مبارک رمضان 1397
در راستای ترویج فرهنگ دینی و ارتقاء جلسات مذهبی بانوان در ماه رمضان 1397 ، تعداد 263 نفر از خواهران مبلّغ توسط اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به مناطق تبلیغی اعزام شده‌اند.


 

با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان 263 نفر از خواهران مبلّغ دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به استان‌‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و گلستان اعزام شده‌اند.

تعداد 193 مبلّغ خواهر به صورت فردی و گروهی در ایام  ماه مبارک رمضان و با محوریت جلسات مذهبی خواهران، به شهرستان‌‌های تربت جام، تربت حیدریه، مه ولات، زاوه، رشتخوار، جغتای، جوین، خواف، سبزوار، گناباد، سرخس، بجنورد، بجستان، نیشابور، چناران،کلات، گلبهار، قوچان، باخرز، بشرویه، فریمان، زابل، زاهدان و گنبد کاووس، و 70 نفر به شهرستان مشهد و روستاهای حومه آن اعزام شده‌اند.

این اعزام ها در قالب اعزام های فردی و گروهی انجام شده است. که از این تعداد 197 نفر حکم فردی و 66 نفر در قالب 9 گروه تبلیغی در شهرستانهای تربت جام، خواف، سبزوار، سرخس و مشهد و حومه حکم گروهی دریافت نموده اند.

اهم فعالیت‌‌های این مبلّغان علاوه بر جلسات سخنرانی، برگزاری جلسات تفسیر، روخوانی و روانخوانی قرآن، آموزش و بیان احکام ، سبک زندگی دینی، مباحث اعتقادی، اخلاقی و ارائه مشاوره مذهبی و پاسخ گویی به سؤالات دینی بانوان می باشد

این مبلغان بنا به دعوت و با همکاری مراکز مختلف تبلیغی از جمله سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان زندان ها، دفاتر ائمه جمعه، شوراهای اسلامی روستاها، هیات امنای مساجد و هیئات مذهبی بانوان، پایگاه های بسیج و سایر مراکز فرهنگی متقاضی به فعالیت تبلیغی مشغول هستند.

شایان ذکر است تاریخ اعزام مبلّغان از 27 اردیبهشت ماه، هم‌زمان با آغاز ماه مبارک رمضان و تاریخ اتمام تبلیغ ماه رمضان، 24 خردادماه می باشد و زمان گزارش دهی این اعزام در سایت سمتا از 25 خرداد لغایت 5 تیرماه خواهد بود.

پیش بینی می شود ارزیابی فعالیت خواهران مبلّغ در این دوره از نیمه ماه مبارک رمضان، به صورت تلفنی و حضوری توسط رابطان تبلیغی انجام ‌پذیرد.

 

این اعزام‌ها در راستای ترویج فرهنگ دینی و ارتقاء جلسات مذهبی بانوان و آشنایی با  آموزه‌های دینی و مفاهیم اخلاقی و قرآنی صورت گرفته است.

 

تاريخ: ۱۳۹۷/۳/۳
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
دوره عمومی تربیت مبلغ خانواده
فراخوان پذیرش و ثبت نام تبلیغ تخصصی
فراخوان ارتقاء رتبه ی تبلیغی مبلغان 1400
فراخوان دوره نقد تصوف
دوره ی آموزشی جدید
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal