حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان خبر داد برگزاری 8 نشست و کارگاه ویژه ماه مبارک رمضان در دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی
حجت الاسلام غفوری طلب عنوان کرد: اداره آموزش های کاربردی مبلغان 8 کارگاه و نشست علمی کاربردی را با هدف دانش افزایی و مهارت افزایی مبلغان در سه ماهه ابتدایی سال جاری و در آستانه ماه مبارک رمضان برگزار کرده است.

حجت الاسلام محمدمهدی غفوری طلب با بیان این که ماه رمضان فرصتی استثنایی برای تبلیغ معارف دینی و ارتقاء سطح دینداری جامعه است، ابراز کرد: بر این اساس اداره آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی علاوه بر پیگیری دوره های آموزشی مستمر خود در سه ماهه ابتدایی سال، کارگاه ها و نشست های مختلفی را قبل از شروع ماه رمضان برنامه ریزی و اجرا کرده است.

وی افزود: در این مدت 6 کارگاه و نشست علمی کاربردی ویژه ماه مبارک رمضان برگزار شده که از آن جمله می توان به کارگاه «نهادینه سازی اخلاق و رفتار از منظر قرآن» و نشست «سبک زندگی در قرآن» اشاره کرد.

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان برگزاری کارگاه «احکام ویژه ماه مبارک رمضان» و نشست های «حمایت از کالای ایرانی»، «خانواده و رسانه» و «روش انتقال مفاهیم دینی به کودکان و نوجوانان» با حضور اساتید مطرح حوزوی و دانشگاهی را از دیگر برنامه های این اداره ویژه مبلغان اعزامی در ماه رمضان معرفی کرد و گفت: کارگاه های دانش افزایی «روش های تبلیغ» و «ارتباط موثر» نیز با حضور مسئولان سازمان زندان های خراسان رضوی و اساتید برجسته حوزه علمیه خراسان ویژه مبلّغان دفتر تبلیغات اسلامی اعزامی به زندان های مشهد و شهرهای  خراسان رضوی در زندان مرکزی مشهد برگزار شده است.

حجت الاسلام غفوری طلب اضافه کرد: علاوه بر نشست ها و کارگاه های ویژه ماه مبارک رمضان، دوره های آموزشی مستمر این اداره شامل «نقد وهابیت»، «نقد مسیحیت تبشیری» و «دوره عمومی احکام» در سه ماهه ابتدایی سال پیگیری شده است.

وی در پایان با بیان این که نتیجه عملکرد اداره آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از ابتدای سال تا کنون 2710 نفر ساعت آموزش بوده است، اظهار کرد: امیدواریم نشست ها و کارگاه های برگزار شده در ارتقاء سطح تبلیغ مبلّغان اعزامی در ماه مبارک رمضان و در نتیجه بهبود سطح دینداری جامعه موثر باشد.

تاريخ: ۱۳۹۷/۳/۱۸
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نجم الثاقب
کارگاه مطالعات سینمایی
تربیت مبلغ خواهران
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal