حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 به همت مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی نمایندگی خراسان رضوی؛
اولین جلسه از سلسله نشست های هم اندیشی و میزگردهای تخصصی 40 سالگی انقلاب اسلامی برگزار گردید.

رئیس مرکز ملی پاسخگویی سؤالات دینی خراسان رضوی گفت: اولین جلسه  از سلسله نشست های هم اندیشی و میزگردهای تخصصی و نخبگانی چهل سالگی انقلاب اسلامی با حضور اندیشمندان صاحب نظران و ایده پردازان در مشهد برگزار شد.

حمزه واقعی درباره طرح 40 نشست در 40 سالگی انقلاب اسلامی، گفت: این مجموعه بیش از 380 مسئله تببین کرده است که از جمله، عدالت، آزادی ، استقلال، ارزش های اخلاقی و فرهنگی می باشد و مسئله شناسی و نشست های تحلیلی در هر حوزه در حال برگزاری است .

وی ادامه داد: در اولین سلسله نشست پیرامون عدالت به مدت دو شب در ماه مبارک رمضان با حضور صاحب نظران در این عرصه برگزار شد و بعد از ماه مبارک رمضان نیز با توجه به اهمیت به مقوله عدالت، به بایدها و نبایدهای آن پرداخته خواهد شد.

واقعی با اشاره به اینکه سلسله نشست ها، هم اندیشی ها و میزگردهای تخصصی و نخبگانی با حضور صاحب نظران و ایده پردازان در 40 نشست برگزار می شود، ابراز کرد: عدالت و آزادی فرهنگی و اجتماعی دو میزگردی است که با حضور مهدی نصیری، دکتر ابراهیم رزاقی، دکتر غلامرضاصدیق اورعی ، دکتر احمدتوکلی ، دکتر محمدرضا زائری از سخنران و کارشناسان این نشست ها برگزار شد.

رئیس مرکز ملی پاسخگویی سؤالات دینی خراسان رضوی با اشاره به نهادها و سازمان هایی که برای نشست مشارکت دارند، گفت: پژوهشکده اسلام و تمدنی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، موسسه فرهنگی هنری روزنامه خراسان، اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ، شبکه بین المللی اجتهاد، خبرگزاری رضوی ، دانشگاه شهید مطهری، مجمع عالی حکمت و فلسفه اسلامی، شبکه چهار سیما و جامعه المصطفی العالمیه از جمله این نهادها هستند.

گفتنی است، اولین جلسه از سلسله نشست های هم اندیشی و میزگردهای تخصصی 40 سالگی انقلاب اسلامی روزهای  22 و 23 خردادماه سال جاری از ساعت 22 تا 24 در مرکز ملی پاسخگویی شهید هاشمی نژاد مشهد گردید

تاريخ: ۱۳۹۷/۳/۲۷
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نجم الثاقب
کارگاه مطالعات سینمایی
تربیت مبلغ خواهران
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal