حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 ویژه طلاب و روحانیون بسیجی؛ سلسله کارگاه های سواد رسانه ای «خط انقلاب» در مشهد برگزار می شود
سلسله کارگاه های آموزشی سواد رسانه ای «خط انقلاب» به همت سازمان بسیج طلاب حوزه علمیه خراسان، در تابستان ۹۷ برگزار می شود.
سلسله کارگاه های آموزشی سواد رسانه ای با عنوان «خط انقلاب» به منظور توامند سازی طلاب دغدغه مند و فعال در فضای مجازی و رسانه به همت سازمان بسیج طلاب حوزه علمیه خراسان، در تابستان ۹۷ با رویکردی آموزشی- مهارتی در حوزه سواد رسانه ای برگزار خواهد شد.

در این کارگاه ها در تابستان ۹۷ و در ۲۰ جلسه کارگاه آموزشی، در قالب موضوعات مختلف اجرا می شود، «بررسی رسانه در بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی»، «طلبه تراز انقلاب اسلامی و رسانه» و «سواد رسانه ای ( مفاهیم و تکنیک اقناع مخاطب)» از جمله موضوعات این کارگاه ها است که در بخش های مختلف رسانه، از قبیل نشریه، خبرنویسی، گزارش نویسی، مقاله نویسی و مصاحبه، عکاسی، شبکه های مجازی و ایده پردازی مطرح خواهد شد.

زمان ثبت نام برای شرکت در این سلسه کارگاه ها از دوم تا پانزدهم تیرماه اعلام شده که متقاضیان می بایست با ارسال نام و نام خانوادگی، سطح تحصیلی و شماره تماس خود به سامانه پیام کوتاه ۵۰۰۰۵۹۳۶۱۵۴ اقدام کنند و به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۰۵۱۳۷۳۱۱۰۱۱ تماس بگیرند.

گفتنی است، برگزاری این کارگاه ها از تاریخ ۲۰ تیرماه با حضور اساتید کشوری آغاز و در تاریخ ۲۰ شهریور با اعطای گواهینامه پایان دوره خاتمه می یابد.

تاريخ: ۱۳۹۷/۴/۳
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نجم الثاقب
کارگاه مطالعات سینمایی
تربیت مبلغ خواهران
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal