حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 به همت اداره امور مبلّغان خواهر صورت گرفت اعزام 423 مبلّغ خواهر به مراکز متقاضی در سه ماهه نخست امسال
1942 مورد سخنرانی و برگزاری کلاس و 1930 مورد مشاوره و تبلیغ چهره به چهره نتیجه فعالیت های اداره امور مبلّغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در سه ماهه نخست سال 97 در حوزه اعزام مبلّغ بوده است.

خانم سجادی سرپرست اداره امور مبلّغان خواهر  به تشریح فعالیت های سه ماهه نخست سال 1397 این اداره پرداخت و عنوان کرد: در این مدت 423 مبلّغ را به مراکز متقاضی اعزام کرده ایم که حاصل آن 1942 مورد سخنرانی و کلاس های معارفی تفسیر، احکام، عقاید و حلقه معرفت و تعداد 1930 مورد مشاوره و تبلیغ چهره به چهره بوده است.

وی افزود: در این مدت 44 مبلّغ خواهر اعزامی در موضوع خانواده، تربیت و سبک زندگی فعالیت هایی شامل 303 مورد سخنرانی عمومی و سخنرانی در مدارس، 399 مورد برگزاری کلاس معارف، احکام، عقاید و جلسات مستقل پرسش و پاسخ و هم چنین 239 مورد تبلیغ چهره به چهره و 296 مورد مشاوره داشته اند.

سرپرست اداره امور مبلّغان خواهر با اشاره به اعزام مبلّغان خواهر به زندان های شهرستان های تربت جام، تربت حیدریه، سرخس، قوچان و مشهد، گفت: 183 مورد برگزاری کلاس های معارف و 290 مورد برگزاری حلقه معرفت و تبلیغ چهره به چهره و مشاوره، حاصل تلاش 13 مبلّغ خواهر اعزامی به زندان ها در سه ماهه نخست سال 97 بوده است.

سجادی هم چنین با بیان این که 10 مبلّغ خواهر از نیمه فروردین تا آخر اردیبهشت 108 مورد مشاوره، 93 مورد سخنرانی و 125 مورد حلقه معرفت و تبلیغ چهره به چهره در مدارس ابتدایی و متوسطه داشته اند، ابراز کرد: 12 مبلّغ اعزامی به خوابگاه دانشگاه آزاد و دانشگاه فردوسی نیز فعالیت های تبلیغی متنوعی را انجام داده اند که از آن جمله می توان به 767 مورد سخنرانی، حلقه معرفت و مشاوره اشاره کرد.

وی با تأکید بر اهمیت تبلیغ در مناطق تلفیقی، حاشیه شهر مشهد و شهرستان تلفیقی استان های خراسان، گفت: در سه ماهه نخست سال 46 مبلّغ خواهر در قالب 6 گروه تبلیغی به شهرستان خواف اعزام شده اند که حاصل فعالیت های تبلیغی ایشان برگزاری 313 کلاس معارف، 203 سخنرانی و 402 مشاوره و تبلیغ چهره به چهره بوده است.

سرپرست اداره امور مبلّغان خواهر در پایان این گفت و گو در مورد اعزام مبلّغان خواهر در ماه مبارک رمضان امسال نیز توضیح داد: 301 مورد اعزام به شهرستان‌ ‌های تربت جام، تربت حیدریه، مه ولات، زاوه، رشتخوار، جغتای، جوین، خواف، سبزوار، گناباد، سرخس، بجنورد، بجستان، نیشابور، چناران،کلات، گلبهار، قوچان، باخرز، بشرویه، فریمان، زابل، زاهدان، گنبد کاووس و مشهد و روستاهای حومه صورت گرفته که از این تعداد 95 نفر در قالب 12 گروه تبلیغی فعالیت داشته اند.

تاريخ: ۱۳۹۷/۴/۶
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نجم الثاقب
کارگاه مطالعات سینمایی
تربیت مبلغ خواهران
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal