حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 پیوستن 150 طلبه خواهر به شبکه تبلیغی شرق کشور
سرپرست اداره امور مبلّغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی عنوان کرد: طی سه ماهه ابتدایی سال 97 مراحل جذب و تشکیل پرونده 150 طلبه خواهر برای پیوستن به شبکه تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی انجام شده است.

سجادی  در این رابطه عنوان کرد: آزمون علمی پیوستن مبلّغان خواهر به شبکه تبلیغی شرق کشور بهمن ماه سال گذشته و با هدف ارزیابی توانمندی های علمی ایشان با شرکت بیش از 300 نفر در مشهد و شهرستان ‌های سبزوار، تربت حیدریه، سرخس، کاشمر، خواف، گناباد و قوچان برگزار شد.

وی افزود: افراد پذیرفته شده در آزمون کتبی در سه ماهه ابتدایی امسال در مصاحبه حضوری، آزمون عملی سخنرانی و تعیین سطح و زمینه تخصص تبلیغی نیز شرکت کردند و در نهایت 150 نفر از ایشان به شبکه تبلیغی خواهران مبلّغ اضافه شدند.

سجادی با اشاره به حرکت دفتر تبلیغات اسلامی به سمت مسئله محوری در سال های اخیر، ابراز کرد: آزمون های عملی مصاحبه و منبر در این فرآیند با گرایش های کودک و نوجوان، توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن کریم، اخلاق، سبک زندگی، خانواده، مبانی ولایت فقیه و شیعه ‌شناسی انجام گرفته است.

سرپرست اداره امور مبلّغان خواهر با تأکید بر این که گذراندن دوره ‌‌های آموزشی و مطالعاتی بر پایه سطوح تعریف شده، پیش نیاز اعزام مبلّغان به مناطق و مراکز مختلف تبلیغی از جمله مدارس، دانشگاه ‌ها، مراکز فرهنگی، مجالس و محافل مذهبی بانوان و سایر مراکز متقاضی است، گفت: امروز و با گسترش ارتباطات و اطلاعات مخاطبین، اعزام تخصصی و با کیفیت حداکثری جهت تبلیغ آموزه های دینی ضروری است.

گفتنی است شبکه تبلیغی خواهران دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با جذب افراد یاد شده شمار مبلّغان خود را به 1000 نفر رسانده است.

تاريخ: ۱۳۹۷/۴/۶
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نجم الثاقب
کارگاه مطالعات سینمایی
تربیت مبلغ خواهران
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal