حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ جمعه ۳۱ خرداد     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
در جلسه اتاق فکر تبليغ مطرح شد:
 بازنگري در اساسنامه اتاق فکر با توجه به اهداف ترسيم شده
مشهد – پايگاه اطلاع رساني رسالات: جلسه اتاق فکر تبليغ دفتر تبليغات اسلامي با اهداف بازنگري اساسنامه اتاق فکر، ماهيت اتاق فکر و تعريفی جامع از آن عصر روز گذشته (26 دي) در مرکز فرهنگي تبليغي شهیذ هاشمي نژاد مشهد برگزار گرديد.
 پايگاه اطلاع رساني رسالات به نقل از دبیرخانه اتاق فکر تبلیغ، يکي از ایده های مطرح شده در اين جلسه، مستقل شدن اتاق فکر بود که اعضا جلسه باتفاق استقلال آنرا به صلاح ندانسته و بهترين گزينه را دفتر تبليغات اسلامي دانستند که تا کنون سابقه بسيار خوبي  در حوزه تفکر و انديشه داشته است.
  از ديگر نتايج اين جلسه، مطرح شدن نام اتاق فکر با پسوند "استان" ( اتاق فکر تبليغ استان خراسان) بود که از دلایل آن همراهی دیگر نهادهای مرتبط و همچنين بزرگان عرصه تبلیغ در استان با مجموعه اتاق فکر بود.
  بحث تثبيت جايگاه اتاق فکر از ديگر مسائل مطروحه در اين جلسه بود که براي نيل به اين هدف بايد انتشار مستندات حاصل (عکس، فيلم و گزارشات جلسه ها و...) از طریق سایت یا خبرنامه اقدام گردد، چرا که اتاق فکر نبايد قائم به افراد خاص باشد بلکه دستاورد های آن مهمتر است.
 عضویت مديران  نهادهاي فرهنگي مختلف در مجموعه اتاق فکر جهت همگرايي در امر برنامه ريزي در امور فرهنگی، از دیگر خواسته های اعضاء جلسه بود.
همچنین ارتباط مستمر و مداوم با برخي از علماء دینی مانند حضرات آیات شاهرودي، خلخالي، رضازاده، سيدان و دیگر بزرگان موجب وزانت و نیز شناخت بهتر از اتاق فکر خواهد بود.
تاريخ: ۱۳۸۹/۱۰/۲۷
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal