حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ شنبه ۲۹ تير     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی؛ :
 ویژه برنامه‏‌های روز زیارتی امام رضا در حرم رضوی برگزار می‌شود
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: همزمان با بیست و سوم ذی‌القعده، وی‍ژه برنامه‌های روز زیارتی امام رضا(ع) در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام سیدجلال حسینی اظهار کرد: مراسم ویژه روز زیارتی مخصوص حضرت رضا(ع) روز دوشنبه 15 مردادماه ماه مصادف با 23 ذی‏‌قعده از ساعت 17:30 در صحن‌ جامع رضوی بر پا میشود.

حجت‌الاسلام حسینی با اشاره به آثار زیارت امام رضا(ع) گفت: زیارت این امام همام اثرات بسیار زیادی بر روی زندگی مردم دارد، با حضور در کنار بارگاه ایشان تمام غم و اندوه از وجود انسان زدوده می‌شود، بنابراین باید در راستای ارتقای معرفت زائران، ظرفیت‌سازی شود.

وی با اشاره به برنامه‌های آستان قدس رضوی در روز 23 ذی القعده، گفت: ویژه برنامههای روز زیارتی امام هشتم(ع) با قرائت آیاتی از کلام الله مجید آغاز می‌شود و پس از آن حجت‌الاسلام سیدحسین مؤمنی، استاد حوزه و دانشگاه به ایراد سخنرانی میپردازد.

وی افزود: در ادامه این مراسم سعید حدادیان؛ مداح اهل بیت(ع) به مرثیه‌سرایی خواهد پرداخت و پس از آن زیارت جامعه کبیره قرائت می‌شود.

حجت‌الاسلام حسینی با بیان اینکه همه ‌ساله در حرم مطهر برنامه ویژه‌ای در این روز برگزار می‌شود، تصریح کرد: در روز 23 ذی‌القعده به زیارت حضرت رضا(ع) از نزدیک و دور تاکید شده و همچنین بنا به روایتی شهادت حضرت رضا(ع) در این روز واقع شده است.

وی ادامه داد: به مناسبت بيست و سوم ذی‌القعده ويژه برنامه «قرار زيارت» نیز تدارک دیده شده است، در این برنامه در هشت مکان حرم امام رضا(ع) در ساعتهای مختلف زیارت جامعه کبیره قرائت میشود.

تاريخ: ۱۳۹۷/۵/۱۳
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal