حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 نسخه الکترونیکی کتاب «محمد(ص) مهمان قدسیان» منتشرشد
این اثر شامل: معراج در آیینه قرآن و روایات، نگاه تاریخی به معراج، معراج از دیدگاه اهل ‌سنت، شبهه‌ های معراج و عبرت‌ های آن می باشد

محمد پهلوانی  با اشاره به آماده سازی نسخه الکترونیکی کتاب «محمد(ص) مهمان قدسیان» اظهار داشت: معراج، یکی از حوادث شگفت زندگانیِ پر معنویت رسول اکرم(ص) است. این پیامبر بزرگ الهی در این سفر روحانی، به اذن پروردگار، کران تا کرانِ ناپیدای جهان را درنوردید و «میهمان قدسیان» شد. این معراج چه بود و چگونه انجام شد؟

وی گفت: اثر حاضر این میهمانی را در این گفتارها کاویده است: معراج در آیینه قرآن و روایات، نگاه تاریخی به معراج، معراج از دیدگاه اهل ‌سنت، شبهه‌ های معراج و عبرت‌ های آن.

مدیر فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به معرفی کتاب «محمد(ص) مهمان قدسیان» پرداخت و تصریح کرد: این کتاب نوشته حسنعلی محمودی است که در مرکز پژوهش های اسلامی صدا و سیما تهیه شده و در انتشارات مؤسسه بوستان کتاب به چاپ رسیده است.

وی افزود: کتاب «محمد(ص) مهمان قدسیان» با 91 صفحه به زبان فارسی و به قیمت 10000 ریال در سال 1387 منتشر شده و به تازگی اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی این کتاب را به صورت کتاب الکترونیکی و در قالب کتابخوان همراه پژوهان با قابلیت اجرا در سیستم عامل اندروید و ویندوز به قیمت 10000 ریال منتشر کرده است.

پهلوانی درباره خرید نسخه الکترونیکی این کتاب افزود: علاقه مندان برای دریافت نرم افزار این کتاب می توانند به نشانی اینترنتی کتابخوان همراه پژوهان به آدرس www.pajoohaan.ir مراجعه کرده و با خرید نسخه الکترونیکی این کتاب، از مطالب آن بهره مند شوند.
تاريخ: ۱۳۹۷/۶/۴
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نقد مسیحیت
کوثر هدایت 98
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal