حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 درایام ماه محرم؛تولید و عرضه اپلیکیشن «صراط محرم» توسط «شبکه اجتهاد» انجام گرفت
نرم افزار اندرویدی «صراط محرم» با بیش از ۱۵۰ پرسش در دو «احکام عزاداری» و «پرسش‌های عاشورایی» از سوی «شبکه اجتهاد» تولید شد و در آستانه ماه محرم الحرام در دسترس عموم علاقه‌مندان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ، اپلیکیشن «صراط محرم» از سوی «شبکه اجتهاد» و با تلاش تیم فنی اداره برنامه ریزی و فناوری آموزشی اداره کل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تولید و عرضه شد.

«احکام عزاداری» و «پرسش‌های عاشورایی» با بیش از ۱۵۰ پرسش، دو بخش اصلی این نرم افزار است که می‌تواند پاسخگوی بسیاری از سؤالات شما در زمینه عزاداری و پرسش‌هایی درباره قیام امام حسین علیه‌السلام باشد.

موضوع‌های بخش «احکام عزاداری»: ۱- اهمیت و و جوب عزاداری ۲- سینه زنی ۳- مرثیه خوانی ۴- مسائل مالی عزاداری  ۵- وقف و عزاداری ۶- نذر و هدیه در عزاداری ۷- نماز و عزاداری ۸- آرایش و اصلاح ۹- عزاداری در حسینیه و مسجد ۱۰- موسیقی در عزاداری ۱۱- شبیه خوانی ۱۲- علَم‌های عزا ۱۳- قمه زنی ۱۴- سینه خیز رفتن ۱۵- لطمه زنی ۱۶- زنجیر زنی ۱۷- حفظ حرمت ماه محرم و صفر ۱۸- مسائل متفرقه

موضوعات بخش «پرسش‌های عاشورایی»: ۱- امام حسین علیه السلام و نهضت عاشورا ۲- سؤالات تاریخی ۳- عزاداری و فلسفه آن ۴- درباره زیارت عاشورا ۵- تباکی و گریستن ۶- ترک کردن لذت

این نرم افزار هم اکنون از طریق سایت کافه بازار قابل دریافت می‌باشد و علاقه‌مندان می‌توانند این اپلیکیشن را دانلود نمایند.

لازم به‌ذکر است؛ مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی و اداره پاسخگویی به سؤالات دینی (حرم مطهر رضوی) در تهیه این اپلیکیشن یاری رسانند.

تاريخ: ۱۳۹۷/۷/۱۱
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal