حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 برگزاری هشتمین جلسه شورای تحریریه فصلنامه علمی پژوهشی جستارهای فقهی و اصولی
دبیر تحریریه فصلنامه جستارهای فقهی و اصولی از برگزاری هشتمین جلسه تحریریه برای بررسی مقالاتِ تأیید داوری شده توسط تحریریه خبر داد.

سیدمصطفی اختراعی طوسی دبیر تحریریه فصلنامه جستارهای فقهی و اصولی در گفتگو با روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی  گفت: مقالات فقهی و اصولی پس از تایید داوران در جلسات فصلی در تحریریه به بحث گذاشته می شود و با تایید اعضای محترم تحریریه به چاپ در شماره دهم به بعد این فصلنامه خواهد رسید.

وی بیان کرد: از مصوبات این جلسه عدم صدور هرگونه گواهی پذیرش اولیه، قبل از تایید توسط اعضای تحریریه بود و همچنین از دیگر مصوبات این جلسه اختصاص یک شماره ویژه به موضوعات خاص فقهی و اصولی است

اختراعی طوسی همچنین یادآور شد که در این جلسه موضوعات اولویت دار فصلنامه، مانند: علت و حکمت، روش شناسی و معرفت شناسی و بررسی مکاتب مختلف فقهی به تصویب اعضای هیات تحریریه رسید .

دبیر تحریریه فصلنامه جستارهای فقهی و اصولی افزود: در مجموع 22 مقاله داوری شده در جلسه روز پنج شنبه 12 مهرماه مورد بررسی قرار گرفت که برای شماره های بهار 97 و تابستان 97 در اختیار علاقه مندان به حوزه فقه و اصول قرار خواهد گرفت.

اوی در خصوص نحوه ارسال مقالات توسط محققان به دفتر مجله یادآور شد: اساتید حوزوی و دانشگاهی می توانند یافته های نو و ایده های جدید خود را در قالب مقالات پژوهشی از طریق سامانه جستارهای فقهی و اصولی به آدرس http://jostar-fiqh.maalem.ir ارسال نمایند.

گفتنی است، هشتمین جلسه با حضور اعضای هیات تحریریه حجج الاسلام احمد مبلغی، محمدحسن حائری، مهدی مهریزی،حسین ناصری‌مقدم ، مجتبی الهی خراسانی و جناب آقای دکتر مصباح مدیر اجرایی، با موضوع بررسی و نقد 22 مقاله ارسالی به فصلنامه در اتاق جلسات دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار شد.

تاريخ: ۱۳۹۷/۷/۱۴
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal