حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ شنبه ۴ خرداد     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
گزارش تصویری::
 حضور مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در پیاده روی مراسم شهادت امام رضا
همزمان با ایام شهادت امام رضا علیه السلام و حرکت کاروان‌های پیاده زائران رضوی به مشهد مقدس مبلغان همزمان با ایام شهادت امام رضا علیه السلام و حرکت کاروان‌های پیاده زائران رضوی به مشهد مقدس مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی در سه حوزه ایستگاه‌های استقبال از زائران پیاده و اسکانهای داخل شهری و همراهی با کاروان‌های پیاده به ارائه خدمات فرهنگی تبلیغی پرداختند. با توجه به تقسیم کار انجام شده در قرارگاه فرهنگی زائران پیاده مدیریت فرهنگی و واگذاری مدیریت فرهنگی ایستگاه‌های محور تربت حیدریه ـ ملک آبا

همزمان با ایام شهادت امام رضا علیه السلام و حرکت کاروان‌های پیاده زائران رضوی به مشهد مقدس مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی در سه حوزه ایستگاه‌های استقبال از زائران پیاده و اسکانهای داخل شهری و همراهی با کاروان‌های پیاده به ارائه خدمات فرهنگی تبلیغی پرداختند.

با توجه به تقسیم کار انجام شده در قرارگاه فرهنگی زائران پیاده مدیریت فرهنگی و واگذاری مدیریت فرهنگی ایستگاه‌های محور  ملک آباد ـ مشهد به دفتر تبلیغات اسلامی، اداره امور مبلغان خواهر مدیریت فعالیت فرهنگی 14 ایستگاه جاده‌ای را بر عهده گرفت.

در این برنامه که از ظهر روز دوشنبه 14 آبان ماه تا صبح جمعه  آبان ماه ادامه یافت، در محور ملک آباد- مشهد ایستگاه جاده‌ای به فعالیت تبلیغی ویژه زائرین پیاده رضوی پرداختند. همچنین مبلغان در این محور ضمن همراهی با کاروان های زائران به پاسخگویی به سوالات و تبلیغ چهره به چهره پرداختند.

در کنار فعالیت‌های تبلیغی در ایستگاه‌های جاده‌ای، مدیریت تبلیغی 5 اقامتگاه درون شهری نیز به دفتر تبلیغات واگذار گردید که مبلغان در این اقامتگاه‌ها مستقر و در قالب 96 نفر به فعالیت‌های تبلیغی پرداختند.

این فعالیت‌ها در قالب سخنرانی، برگزاری حلقه‌های معرفت، تبلیغ چهره به چهره، جلسات پرسش و پاسخ، کار با کودک و نوجوان و مشاوره فردی انجام گرفت.

تاريخ: ۱۳۹۷/۸/۲۰
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal