حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ يکشنبه ۵ خرداد     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 نسخه جدید نرم افزار همراه مبلغ منتشر شد
همراه مبلغ نرم افزاری جامع برای دسترسی سریع و راحت مبلغان دینی و فعالان فرهنگی به مجموعه‌ای از درسنامه‌های آموزشی، متن سخنرانی خطیبان معروف و اسلایدهای مرتبط به موضوعات دینی است.
نسخه جدید نرم افزار همراه مبلغ به طور رایگان در بازار منتشر شد که نرم افزار جامع در حوزه تبلیغ بوده و طبق مناسبت ها به روز رسانی می شود.

همراه مبلغ نرم افزاری جامع برای دسترسی سریع و راحت مبلغان دینی و فعالان فرهنگی به مجموعه‌ای از درسنامه‌های آموزشی، متن سخنرانی خطیبان معروف و اسلایدهای مرتبط به موضوعات دینی است.

در این مجموعه، فایل‌ها بر اساس موضوعات، سن و جنسیت مخاطب تفکیک شده است و امکان جستجو در عنوان و پدیدآورنده فراهم شده است.

این نرم افزار به جمع‌آوری و توزیع محتوای تولید شده پرداخته است، از این رو نام پدیدآورندگان و ناشران همراه هر فایل ارائه شده و مسئولیت محتوایی هر فایل بر عهده پدیدآورندگان آن است.

محتوای این نرم افزار به مروز زمان به روز رسانی می شود.

این نرم افزار توسط پایگاه اینترنتی فتیان ( www.fetyan.org ) در موسسه فرهنگی تربیتی مصباح الهدی قم طراحی شده است، این پایگاه درصدد ارائه خدمات جامعی در حوزه‌های محتوی، آموزش، ارتباطات و مدیریت تشکل به فعالین فرهنگی است.

علاقه مندان برای دریافت این نرم افزار جامع و رایگان می توان از طریق کلیک روی این واژه «همراه مبلغ»  و ورود به کافه بازار نسبت به دانلود آن اقدام کنند.

تاريخ: ۱۳۹۷/۸/۲۲
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal