حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۶ آذر     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 فراخوان جذب و گزینش مبلغان، ویژه‌ی فارغ التحصیل حوزه‌ی علمیه منتشر شد
اداره امور مبلغان خواهر، جهت تکمیل ظرفیت شبکه تبلیغی خود و در راستای بسترسازی مناسب در عرصه تبلیغ و پشتیبانی از فعالیت‌های تبلیغی مبلغان، فراخوان جذب و گزینش طلاب و فارغ‌التحصیلان حوزه علمیه در رتبه‌های تبلیغی آغاز می‌کند.

اداره امور مبلغان خواهر، جهت تکمیل ظرفیت شبکه تبلیغی خود و در راستای بسترسازی مناسب در عرصه تبلیغ و پشتیبانی از فعالیت‌های تبلیغی مبلغان، فراخوان جذب و گزینش طلاب و فارغ‌التحصیلان حوزه علمیه در رتبه‌های تبلیغی آغاز می‌کند.

در این طرح که با هدف بهسازی شبکه تبلیغی برنامه ریزی شده است، خواهران مبلّغ جهت تشکیل پرونده تبلیغی در رتبه های یک تا چهار در رشته های تخصصی ثبت نام شده و مورد آزمون قرار می گیرند.
شیعه شناسی و نقد فرق انحرافی، توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن کریم، اخلاق، سبک زندگی و خانواده، فرهنگ و معارف رضوی، مبانی ولایت فقیه و کودک و نوجوان، شش رشته تخصصی در این طرح است.

تابعیت جمهوری اسلامی ایران (ایرانی الاصل بودن)، داشتن حداقل 20 و حداکثر 45 سال، دارا بودن تحصیلات سطح دو حوزه و قبولی در آزمون‌های علمی و مهارتی از شرایط عمومی ثبت‌نام در این فراخوان می باشد.

اولویت در اعزام‌ها، صدور مجوز گروه تبلیغی، برخورداری از تسهیلات حمایتی و تشویقی مبلّغان، صدور گواهی تبلیغی برای فعالیت در نهادهای فرهنگی استانی و کشوری ، شرکت در دوره های آموزشی حضوری و مجازی، ارائه بسته‌های آموزشی و حمایتی و ارائه تسهیلات حمایتی از جمله امتیازات تشکیل پرونده‌ی تبلیغی در دفتر تبلیغات اسلامی می‌باشد.

خواهران واجد شرایط و علاقمند به تشکیل پرونده تبلیغی در دفتر تبلیغات اسلامی، می‌توانند از روز سه شنبه 20 آذرماه لغایت پنج شنبه20 دیماه، با همراه داشتن اسکن مدارک (عکس، صفحات کامل شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلات حوزوی)  به اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است، خواهران می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایند:

تلفن مستقیم: 32215141  تلفن‌خانه: 32233350  داخلی 8576 و 8626

تاريخ: ۱۳۹۷/۹/۲۰
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
دوره عمومی تربیت مبلغ خانواده
فراخوان پذیرش و ثبت نام تبلیغ تخصصی
فراخوان ارتقاء رتبه ی تبلیغی مبلغان 1400
فراخوان دوره نقد تصوف
دوره ی آموزشی جدید
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal