حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
  با موضوع اخلاق اسلامی؛ کتاب «چشم‌هایت را باز کن» منتشر شد
کتاب «چشم‌هایت را باز کن» جدیدترین اثر درباره سخنان مرحوم آیت‌الله مرتضی تهرانی با موضوع اخلاق اسلامی است که به همت جمعی از نویسندگان و توسط دفتر وی تهیه شده است.
کتاب «چشم‌هایت را باز کن» جدیدترین اثر درباره سخنان مرحوم  آیت‌الله مرتضی تهرانی با موضوع اخلاق اسلامی است که به همت جمعی از نویسندگان و توسط دفتر وی تهیه شده و با إعمال اصلاحات توسط آیت‌الله مرتضی تهرانی در دوران حیاتش منتشر شده است. 

«معرفت در زیارت علی بن موسی الرضا (ع)، توسل در دنیا بذر شفاعت در آخرت، مباحث توحیدی و خداشناختنی است ۱ و ۲» از جمله کتاب‌های قبلی درباره مرحوم آیت الله مرتضی تهرانی است.

علاقه‌مندان جهت تهیه این کتاب می‌توانند با شماره ۰۹۳۳۵۱۰۲۰۹۱ تماس بگیرند.

در مقدمه این کتاب آمده است:

ما همه میهمانان تاریکخانه دنیاییم، اما او سفره دار بود. چراغی به دستمان داد و پای سفره اربابش نشاندمان، ما که راه را بلد نبودیم و تنها سوسوی نورهایی از دور را می‌دیدیم؛ اما او انگار مقصد را به خوبی می‌شناخت، خضروار دست ما را گرفته بود وصبورانه پرسش‌هایمان را پاسخ می‌داد بی‌آنکه خودبینی‌هایمان ملولش کند. اینک او در جوار اربابش آرام گرفته است، به قیمت یک عمر خوشه‌چینی از طوبای محبت حسین و چه کسی مطمئن‌تر از او این تنگ‌جهان را ترک گفته است؟ حالا ما مانده‌ایم و این راه پر خطر، دور یکدگر جمع شده‌ایم تا این بار به شیوه دیگری حرف‌هایش را بازخوانی کنیم به امید ادای دین، به عالمی که کسی او را نشناخت.

 کاروان رفت و تو در خواب و بیابان در پیش
 کی روی؟ ره ز که پرسی؟ چه کنی؟ چون باشی؟

 مجموعه حاضر از میان گفتارهای آیت‌الله حاج‌شیخ‌مرتضی تهرانی انتخاب شده و چه سعادتی که بعد از استخراج برای معظم‌له خوانده شده است و تک تک کلماتی که در متن پیش رو آمده است پس از اعمال اصلاحات ایشان، در این اوراق گنجانده شده است. منابعی که این جملات از میان آنها انتخاب شده نیز در ذیل هر صفحه آورده شده، تا اگر سالکی به تأمل بیشتری احتیاج داشت، راه باز باشد که خود بارها گفت راه تا قیام قیامت بازاست؛ اگر رهروش باقی باشد.

تاريخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal