حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 فراخوان دریافت آثار هنری با موضوع حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها
رئیس انجمن هنرهای تجسمی طلاب از افتتاح نمایشگاه عطر یاس در روز ۲۵ دی ماه با حضور استاد کاظم چلیپا، فعال در عرصه هنر تصویرگری و نقاشی آیینی خبر داد.
نمایشگاه طراحی، نقاشی و تصویرسازی عطر یاس با موضوع زندگانی، فضائل، شخصیت و مظلومیت حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها در نگارستان اشراق قم، برگزار می‌شود.

سید محسن آزادی، رئیس انجمن هنرهای تجسمی طلاب با اعلام این خبر گفت: افتتاحیه این نمایشگاه روز سه شنبه ۲۵ دی ماه خواهد بود که از هنرمند ارجمند و فعال در عرصه هنر تصویرگری و نقاشی آیینی، استاد کاظم چلیپا دعوت شده تا در این مراسم حضور یابد.

وی افزود: برای روز چهارشبنه، ۲۶ دی ماه نیز ورک شاپ یک روزه ای با حضور استاد چلیپا برنامه ریزی شده تا طلاب و هنرمندان به تولید اثر موضوعی و مرتبط با موضوع نمایشگاه بپردازند؛ آثار تولید شده نیز به مجموعه آثار دریافتی افزوده می شود و تا ۳۰ دی‌ماه در نگارستان اشراق در معرض دید عموم قرار خواهد داشت.

در پایان رئیس انجمن هنرهای تجسمی طلاب با اشاره به آمادگی جهت به نمایش در آمدن آثار در سایر مراکز و اماکن فرهنگی یا هنری، گفت: آمادگی داریم تا پایان ایام فاطمیه در مراکزی که زمینه نمایش این آثار فراهم باشد، این نمایشگاه را به طور کامل یا بخشی از آن را به آنجا منتقل کنیم.

تاريخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal