حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱ مهر     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 ثبت نام اعتکاف رمضانی طلاب خراسان تا ۲۵ اردیبهشت ادامه دارد
معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان اعلام کرد: اعتکاف ماه رمضان طلاب خراسان از ۲۷ تا ۲۹ رمضان ۱۴۴۰ ه.ق در مسجد جامع گوهرشاد حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

حجت الاسلام محمد فردوسی پور با اعلام این خبر گفت: اعتکاف معنوی امسال همانند سال های گذشته به همت معاونت تبلیغ این حوزه در جوار مضجع منور امام رضا(علیه السلام) برگزار می‌گردد و ۵۵۰ برادر و  ۳۰۰ خواهر طلبه حوزه علمیه خراسان در این مراسم معنوی شرکت می‌کنند.

وی ادامه داد: طلاب متقاضی شرکت کننده  در این مراسم می توانند تا ۲۵ اردیبهشت ۹۸ برای ثبت نام به صورت حضوری به همراه یک قطعه عکس ۴*۳ و فتوکپی کارت ملی و شناسنامه خود با مراجعه به معاونت تبلیغ مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان (اتاق ۳۰۸) نسبت به ثبت نام اقدام کنند و برای کسب اطلاع بیشتر با شماره ۳۲۰۰۸۱۱۶ تماس بگیرند و طلاب مدارس نيز جهت ثبت نام به مسئول فرهنگي تبلیغی مدرسه خود مراجعه كنند.

حجت الاسلام فردوسی پور با اشاره به اینکه طلاب معتکف در شبستان های مسجد گوهرشاد مستقر می‌شوند، افزود: به دلیل محدودیت در ثبت نام، اولویت با افرادي است که سال قبل در اين مراسم شركت نداشته و زودتر اقدام کنند.

معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان به لزوم مطالعه و تبیین گام دوم انقلاب نیز اشاره و خاطر نشان کرد: طلاب معتکف در کنار بهره مندی معنوی از فضای ملکوتی حرم مطهر امام رضا (علیه السلام) و اعتکاف سه روزه، می توانند در راستای رویکرد و رسالت تبلیغی خویش بیانیه گام دوم را مطالعه و نسبت به مباحثه و تبیین آن اقدام کنند.

گفتنی است، این اعتکاف از ۲۷ تا ۲۹ رمضان برابر با ۱۱ تا ۱۳ خرداد ۹۸ در مسجد جامع گوهرشاد حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد.

تاريخ: ۱۳۹۸/۲/۱۵
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal