حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ شنبه ۲۹ تير     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 رونمایی از پرتال جدید دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
پرتال جدید دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با امکانات جدید و با هدف اطلاع رسانی بهتر و جامع تر و با حضور رئیس، معاونین و مدیران این دفتر رونمایی شد.
محمدرضا قربان زاده "مدیر پرتال دفتر تبلیغات اسلامی" در این مراسم که حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی رئیس این دفتر و تعدادی دیگر از معاونان و مدیران کل این دفتر حضور داشتند اعلام کرد: پرتال جدید این دفتر با امکانات جدید و با هدف اطلاع رسانی بهتر و جامع تر با طراحی در مدیریت روابط عمومی و پشتیبانی مدیریت فناوری اطلاعات راه اندازی شده است.

وی با ارائه گزارشی از عملکرد پرتال دفتر تبلیغات اسلامی گفت: در این پرتال، معرفی و اخبار مربوط به هر یک از بخش ها دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم اعم از معاونت ها، مراکز، شعب و نمایندگی ها و... به تفکیک آماده شده و مخاطبان با مراجعه به صفحه هر مجموعه، می توانند ضمن آشنایی با تاریخچه و اهداف تاسیس و فعالیت های آن، از اخبار آن مجموعه آگاهی یافته و همچنین به سایت مجموعه مدنظرشان وارد شوند.

 

*قابلیت های جدید پرتال دفتر تبلیغات اسلامی

قربان زاده افزود: اخبار همایش ها، کنگره ها، سمینارها، نشست های علمی، کرسی های علمی ـ ترویجی و علمی ـ تخصصی، هم اندیشی ها و... در این سایت بارگذاری می شود و تلاش شده است تا در قالب جدید ، از قابلیت هایی همچون شبکه های پیام رسان، فیلم، صوت و بنر رویدادها برای معرفی بیشتر سازمان به مخاطبان بهره گیری شود.

وی با بیان اینکه این پرتال یکی از درگاه‌های پربازدید دفتر تبلیغات اسلامی است گفت: ویژه نامه های ملی و مذهبی با قابلیت pdf نیز یکی از بخش های جدید ایجاد شده می باشد که تلاش شده است تا ویژه نامه هایی برای مناسبت های مختلف ملی و مذهبی در دسترس علاقه مندان قرار گیرد تا بتوانند به عنوان یک محتوای تبلیغی از آن بهره بگیرند.

 

*طراحی مجدد با آخرین فناوری های روز

این کارشناس اطلاع رسانی با بیان اینکه روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی با توجه به سرعت تحولات در حوزه فناوری تصمیم گرفت که پرتال خود را با آخرین فناوری‌های روز، طراحی مجدد کرده تا بتواند سرویس‌دهی بهتری را ارائه کند گفت: تسهیل در دسترسی آسان به سامانه های خدمت رسانی دفتر از جمله سامانه اعزام مبلغان(سمتا)، سامانه نشریات، سامانه آموزش مجازی، سامانه بیان(مرجع دروس صوتی حوزه)، کتابخوان همراه پژوهان(نشر دیجیتال پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی)، پرتال همایش ها، سامانه جواب(جستجوگر اسلامی)، سامانه سیمرغ(سامانه کتابخانه ها) و... از جمله مزیت های این پرتال است.

 

*امکان ارتباط مستقیم با رئیس دفتر بدون واسطه

وی خاطرنشان کرد: ارتباط با مسئولین از جمله بخش های جدید اضافه شده به پرتال دفتر تبلیغات اسلامی که طلاب و مبلغان می توانند هرگونه درخواست برای ملاقات عمومی، پیشنهاد و ایده و همچنین شکایت و انتقاد خود را بدون واسطه به رئیس دفتر، معاونین، مدیر کل حوزه ریاست و مدیریت پرتال برسانند.

لازم به ذکر است: پرتال دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در نشانی www.Dte.ir قابل مشاهده است.

تاريخ: ۱۳۹۸/۲/۱۸
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal